Prawie 270 zawodników zgłoszonych do 4. Mistrzostw MMA!

Blisko 270 zawodników zawalczy na 4. Mistrzostwach MMA w Puławach. Podczas czwartego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA, przygotowanego przez Stowarzyszenie MMA Polska, wystartuje łącznie 267 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Prawie 270 zawodników zgłoszonych do 4. Mistrzostw MMA!
Prawie 270 zawodników zgłoszonych do 4. Mistrzostw MMA! (fot. materiały prasowe)

Koniec zapisów na mistrzostwa

Zakończyły się zapisy na 4. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się 267 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 80 klubów sportowych z całego kraju. Jest to jeden z najlepszych wyników frekwencji dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska.

Podczas najbliższych zawodów, po raz drugi w historii, w rywalizacji wezmą udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia. Zawodnicy będą konkurować również tradycyjnie w kategoriach juniorskich (18-21 lat) i seniorskich, powyżej 21. roku życia. Zwycięstwo podczas nadchodzących zawodów jest szansą na otrzymanie powołania do reprezentacji Polski.

4. Mistrzostwa MMA w Puławach. Kiedy są, kto walczy?

Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 11 czerwca (tydzień przed zbliżającą się galą KSW). Turniej zostanie zorganizowany w nowo otwartej hali sportowej Azoty Arena w Puławach. Wydarzenie przygotowane jest przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji m.st. Puławy, Urzędem Miasta Puławy i Stowarzyszeniem Sportowe Puławy. Honorowy patronat nad zawodami objął Pan Paweł Maj, Prezydent Miasta Puławy!

4. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Czerwcowe Mistrzostwa MMA będą czwartym turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska. Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA został zorganizowany 12 czerwca 2021 roku w Warszawie. Wydarzenie przyciągnęło do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. 2. Mistrzostwa MMA odbyły się 30 października 2021 roku w Gliwicach. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek. Trzeci turniej przygotowany w kwietniu tego roku w Warszawie okazał się rekordowy. W trzech klatkach zawalczyło blisko 300 młodych osób.

Na ten rok Stowarzyszenie MMA Polska zaplanowało jeszcze dwa turnieje, która odbędzie się pod koniec roku, w październiku i grudniu. Dokładne terminy i lokalizacja zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

4.7 / 5. Ocen: 87

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x