Portugalia U19 – Malta U19 – Typy bukmacherskie 9 lipca (niedziela)

W niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze 3. kolejki mistrzostw europy do lat 19. W rywalizacji Portugalii z Maltą faworyt jest tylko jeden. Zapraszam do krótkiej analizy.

Portugalia U19 – Malta U19 – Typy bukmacherskie 9 lipca (niedziela)

Portugalia U19 vs Malta U19. Typy i Analiza

Sklasyfikowana na dziewiątym miejscu w rankingu FIFA reprezentacja Portugalii przystąpi do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta.

Maltańczycy plasuje się na sto siedemdziesiątym drugim miejscu. Są przysłowiowym chłopcem do bicia. Na próżno szukać w tej reprezentacji piłkarzy utalentowanych. Co za tym idzie? tragiczne wyniki.

W dwóch pierwszych meczach gospodarze turnieju nie strzelili żadnego gola, za to stracili sześć bramek. Mistrzostwa europy rozpoczęli od wysokiej porażki z Włochami 0-4. Następnie zostali pokonani przez reprezentację Polski 0-2.

Portugalczycy utrzymują się w znakomitej formie. Są bardzo dobrze przygotowani do tego turnieju pod względem fizycznym i psychicznym. W 1. kolejce wygrali z Polską 2-0. Jeszcze lepiej zaprezentowali się przeciwko Włochom których rozgromili 5-1!

Obserwowałem to spotkanie. Jakie wrażenia? znakomite. Zaimponowali mnie! W ostatnim grupowym meczu z Maltą powinni odnieść zwycięstwo w wysokich rozmiarach.

Typ: 1 -2,5 Handicap (kurs 1.32 na Fortuna)

5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x