Popek vs Parke. Kiedy hitowa walka FAME MMA?

Walka Popek vs Parku to hit freak fightów, który czeka kibiców w najbliższym czasie. Kiedy dokładnie się odbędzie? Sprawdźcie szczegóły dotyczące tego starcia przygotowanego przez FAME MMA!

Popek vs Parke. Kiedy hitowa walka FAME MMA?
Popek vs Parke. Kiedy hitowa walka FAME MMA?

Popek wraca do FAME MMA. Z kim walczy?

Od dawna mówiło się o tym, że włodarze FAME MMA szykują się dla Popka hitowe starcie. Mikołajuw ostatni raz zaprezentował się w oktagonie we wrześniu 2020 roku, a potem zmagał się z kontuzją, przez którą długo nie mógł trenować. Wraca już jednak do pełni sił, dzięki czemu po raz kolejny zobaczymy go w karcie walk popularnej imprezy freak fightowej.

Walka Popek – Parke zapowiadana była oficjalnie już dość długo. Oficjalnie potwierdzono ją jednak podczas oficjalnej gali przedstawiającej plany FAME MMA w roku 2022. Teraz wiemy już, że na pewno do pojedynku obu tych panów dojdzie. Fani oczywiście już szukają informacji o tym, kiedy Popek – Parke, a także gdzie dokładnie.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Norman Parke będzie dużo lżejszy od swojego rywala, dlatego też na pewno będzie miał bardzo trudno o poradzenie sobie z nim. Pamiętajmy jednak, że to właśnie Irlandczyk jest związany ze sportami walki i jest zawodowym fighterem. Czy jednak samo doświadczenie będzie wystarczające do tego, by pokonać mocno zbudowanego rapera? Na pewno to pytanie zadaje sobie obecnie wielu kibiców MMA w naszym kraju.

Popek – Parke: kiedy walka?

Zaskakujące dla wielu jest to, że bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo podczas walki Popek – Parke dają temu drugiemu. Typerzy nie są jednak co do tego przekonani i znacznie częściej grają jednak na Pawła Mikołajuwa, którego atutem na pewno będą wspomniane już warunki fizyczne. Aktualne kursy na tę walkę znajdziemy tylko i wyłącznie na www.BetClic.pl.

Kiedy walka Popek – Parke? To już oficjalne! Wiemy, że na pewno ten pojedynek odbędzie się w dniu 26 marca. Jeżeli tylko żaden z zawodników nie złapie kontuzji, właśnie tego dnia hit FAME MMA będzie miał miejsce.

Do starcia Popka ze „Storminem” dojdzie podczas FAME MMA 13. Na tej samej gali wystąpić ma Mateusz Murański, a także między innymi Sergiusz „Nitro” Górski, Paweł „Unboxall” Smektalski oraz Jakub „Japczan” Piotrowicz. Całe wydarzenie odbędzie się w Arenie Gliwice.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski
Maksymilian Kotowski
Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Podobne do: Popek vs Parke. Kiedy hitowa walka FAME MMA?

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P