Polski finał w siatkarskiej LM – kurs 100.0 na oba zespoły!

W tym roku w siatkarskiej Lidze Mistrzów w finale zmierzą się ze sobą dwa zespoły z Polski. Komu kibicujesz? U bukmachera Betfan przygotowano kurs 100.0 zarówno na wygraną Zaksy, jak i Jastrzębskiego Węgla!

Polski finał w siatkarskiej LM - kurs 100.0 na oba zespoły!

Kurs 100.0 na Zaksę lub Jastrzębski Węgiel!

Dla postronnego kibica polski finał w siatkarskiej LM to już wielki sukces i powód do zadowolenia. Sympatycy Zaksy oraz Jastrzębskiego Węgla do pełni szczęścia potrzebują jeszcze jednego – zwycięstwa w najbliższą sobotę.

Na stronie www.Betfan.pl z kodem „BETONLINE” możliwe jest postawienie po kursie 100.0 na zwycięzcę sobotniego pojedynku finałowego, który odbędzie się we Włoszech. Kto sięgnie po najcenniejsze klubowe trofeum w świecie siatkówki?

Jak skorzystać z promocji? To bardzo proste:

  1. Zarejestrowanie konta za darmo z kodem „BETONLINE” na www.Betfan.pl
  2. Wpłacenie dokładnie 40 PLN
  3. Zagranie pierwszego kuponu za 38 PLN – liczba zdarzeń i kurs są dowolne!
  4. Postawienie kuponu SOLO za 2 PLN na wygraną Zaksy lub Jastrzębskiego Węgla po kursie 100.0!
  5. W razie wygranej odebranie aż 176 PLN w gotówce!
Gra po kursie 100.0 na wygraną Zaksy lub Jastrzębskiego
Gra po kursie 100.0 na wygraną Zaksy lub Jastrzębskiego

Jeden nowo zarejestrowany gracz ma możliwość postawienia tylko jednego kuponu z promocyjnym kursem. Liczy się ten postawiony jako pierwszy. Wygrana trafia na konto główne, dzięki czemu nie jest potrzebny obrót!

Zakład kwalifikacyjny zagrany po rejestracji nie może być przeciwny do postawionego z promocyjnym kursem 100.0.

Trzeba pamiętać o tym, że w Betfan kod na start wpisać można tylko przy rejestracji. Nie można o tym zapomnieć, aby mieć pewność, iż otrzyma się pełny pakiet bonusów przygotowanych na finał Ligi Mistrzów.

Zastanawiasz się, jaki bukmacher będzie dla ciebie najlepszy? W każdej chwili sprawdzisz na naszej stronie aktualizowany na bieżąco ranking bukmacherów. Możesz również przejrzeć aktualne opinie o firmach działających w Polsce!

4.9 / 5. Ocen: 121

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x