Polscy hokeiści ze wsparciem Orlenu

Podczas meczów sparingowych z Węgrami oraz mistrzostw świata w Nottingham polskich hokeistów wspierać będzie PKN Orlen. Co wiadomo na temat świeżo podpisanej umowy?

Polscy hokeiści ze wsparciem Orlenu
Polscy hokeiści ze wsparciem Orlenu

Na mistrzostwa z Orlenem

Dla Biało-Czerwonych 2023 IIHF Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie Dywizji IA, to jeden z najważniejszych turniejów ostatnich dekad. Drużyna prowadzona przez Roberta Kalabera po 22 latach ma szansę awansu do Elity. Szansa jest duża, bo wszyscy rywale są w zasięgu Polaków, a awans zyska nie jedna, a dwie najlepsze reprezentacje. 

Głównym Partnerem Biało-Czerwonych podczas zawodów w Wielkiej Brytanii będzie ORLEN. W ramach współpracy logo ORLEN będzie eksponowane na bluzach zawodników oraz na bandach areny na której rozegrane zostaną spotkania.

Współpraca polskiego koncernu multienergetycznego z hokejową reprezentacją obejmuje również dwa spotkania z Węgrami przygotowujące drużynę do turnieju mistrzowskiego, które zapisane są w kalendarzu już po Wielkanocy. Pierwszy mecz odbędzie się 20 kwietnia w Tychach, a drugi 21 kwietnia w Bytomiu. Wszystkie spotkania Polaków będą transmitowane na żywo w kanale TVP Sport, a niewykluczone, że również w Fortuna TV (będziemy o tym informować na bieżąco).

4.9 / 5. Ocen: 39

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x