Półfinał Świątek – Collins. Kiedy i o której mecz?

Kiedy i o której odbędzie się mecz Świątek – Collins? Na ten półfinał Australian Open czekają wszyscy kibice w Polsce – poznaj szczegóły, by nie przegapić żadnej akcji tego pojedynku!

Półfinał Świątek - Collins. Kiedy i o której mecz?
Półfinał Świątek – Collins. Kiedy i o której mecz?

Świątek – półfinał Australian Open. Kiedy i o której?

Iga Świątek w spotkaniu przeciwko Kai Kanepi uważana była za faworytkę i wydawało się, że dość łatwo przeciśnie się do półfinału Australian Open. Nie wszystko jednak układało się od początku po myśli Polki, ale najważniejsze, że ostatecznie wygrała i teraz o tym w naszym kraju (i nie tylko) mówi się najwięcej. Droga do finału też z pewnością łatwa nie będzie, gdyż rywalką Świątek będzie Amerykanka Danielle Collins.

Mecz Świątek – Collins odbędzie się bardzo szybko, bo już następnego dnia od wspomnianego chwilę wcześniej ćwierćfinału. To dobra wiadomość dla kibiców, gdyż znów czekają ich ogromne tenisowe emocje na najwyższym poziomie.

superbet kod promocyjny 2022
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE

Pytanie kiedy Świątek – Collins pojawia się w sieci niemal od razu od środowych starć z udziałem tych zawodniczek. Terminarz jest już na szczęście znany, dlatego też poznaliśmy jaka jest spotkania Świątek – Collins data i godzina. Tym razem o obejrzenie transmisji będzie łatwiej, niż w przypadku starcia naszej reprezentantki z Kanepi.

Mecz Świątek – Collins data i godzina

Ogłoszona została już związana z meczem Świątek – Collins godzina. Mecz wystartuje rano w ten czwartek, czyli 27 stycznia. Początek zaplanowany jest około godziny 9.30 polskiego czasu.

Najbliższa rywalka Polki już raz występowała w półfinale Australian Open. Dla Świątek jest to natomiast debiut. Amerykanka w swoim ostatnim pojedynku w 1/2 finału AKO przegrała z Petrą Kvitovą 6:7, 0:6.

Kto dla bukmacherów powinien wygrać mecz Świątek – Collins? Ich notowania cały czas się zmieniają, a można sprawdzać je na bieżąco na www.STS.pl. Na tej samej stronie udostępniona zostanie dla obstawiających klientów darmowa transmisja z półfinału z udziałem tenisistki z Raszyna.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Wiadomości sportowe

Back to top button