PlusLiga: W piątek startuje 10. kolejka! (Plan transmisji na 3-6 grudnia)

Przez cztery najbliższe dni rozgrywana będzie 10. kolejka sezonu 2021/2022 „Ligi Mistrzów Świata”. Spośród siedmiu zaplanowanych na ten okres pojedynków najciekawiej zapowiada się sobotnia potyczka Indykpolu AZS Olsztyn z Jastrzębskim Węglem oraz mikołajkowe starcie drużyn z Warszawy i Zawiercia. Co jeszcze czeka nas podczas nadchodzącego weekendu?

PlusLiga: W piątek startuje 10. kolejka! (Plan transmisji na 3-6 grudnia) [Fot.: Piotr Sumara/PLS]

Zapowiedź 10. kolejki PlusLigi

Już w piątek swój mecz rozegra Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która po udanej inauguracji Ligi Mistrzów CEV, postara się o dziesiąte zwycięstwo w PlusLidze 2021/2022. Na drodze wicemistrzów naszego kraju stanie GKS Katowice, który będzie miał niewielkie szanse na to, żeby zatrzymać zwycięski marsz kędzierzynian.

W sobotę czekają nas dwa kolejne pojedynki o ligowe punkty. O 14:45 Indykpol AZS Olsztyn rozpocznie rywalizację z Jastrzębskim Węglem. Obie ekipy są w gazie, co zapowiada nam szalenie ciekawe widowisko. Niespełna trzy godziny później rozpocznie się pojedynek PGE Skry Bełchatów ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Aż trzy kolejne potyczki czekają nas w niedzielę, kiedy to Asseco Resovia Rzeszów podejmie Trefla Gdańsk, LUK Lublin ugości Cerrad Enea Czarnych Radom, a wciąż czekająca na pierwsze zwycięstwo Stal Nysa powalczy z Cuprum Lubin. Niby bez wielkich hitów, niby zespoły, które rozczarowują, ale i tak powinno być gorąco.

Wisienką na torcie poniedziałkowa rywalizacja Projektu Warszawa z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, po której sobie dużo obiecujemy. Zwłaszcza, że stołeczny zespół pokazał się z niezłej strony w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów CEV, gdzie niespodziewanie urwał punkt Dinamu w Moskwie.

PlusLiga: Plan transmisji 10. kolejki

Źródło: @PlusLiga on Twitter

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

300 PLN za gola Legii lub Rakowa!

X