PlusLiga: Thales Hoss hitem transferowym LUK Lublin!

Brazylijczyk Thales Hoss będzie pełnił rolę libero w drużynie LUK Lublin podczas sezonu 2023/24, w którym zespół ze stolicy Lubelszczyzny będzie rywalizował w rozgrywkach PlusLigi.

Thales Gustavo Hoss nowym libero LUK Lublin!
(Fot.: @LUKLublin on Twitter)

Brazylijczyk Thales zawodnikiem LUK Lublin

„To natchniony wizjoner, który zalicza się do wąskiego grona tych, którzy kreują obraz jego profesji na świecie. Powiernik najznakomitszych tradycji, budujących siatkarską tożsamość Brazylii” – zachwala swój najnowszy nabytek LUK Lublin w oficjalnym komunikacie prasowym.

Czytaj też: Siatkarskie transfery na żywo!

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że to jak dotąd najbardziej utytułowany siatkarz, jaki zasilił szeregi LUK Lublin. Z reprezentacją Brazylii wygrywał Puchar Świata (nagroda najlepszego libero turnieju), Ligę Narodów (najlepszy libero 2021), Puchar Wielkich Mistrzów i trzykrotnie Mistrzostwa Ameryki Południowej. Dwukrotnie stawał też na podium Mistrzostw Świata. W bieżącym sezonie również znalazł się w kadrze na Siatkarską Ligę Narodów 2023.

Każdy punkt na długiej liście jego osiągnięć to niepodważalny argument, przemawiający za zaufaniem w jego imponujące możliwości. Jego otwartość i serdeczność i charyzma sprawiają, że możemy wiele obiecywać sobie po wpływie Thalesa na drużynę. Siatkarze takiego formatu są nie tylko skarbnicą wiedzy o rzemiośle, ale także inspirują do ciągłego rozwoju – powiedział Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Lublin.

Kwalifikacje do IO za darmo w STS TV
Kwalifikacje do IO za darmo w STS TV

Przypominamy, że Thales Hoss przez większość kariery występował w klubach Ameryki Południowej. Na debiut w Europie zdecydował się przed poprzednim sezonem, wybierając francuską ekstraklasę, w której bronił barw Chaumont 52 VB.

Źródło: LUK Lublin/volley24.pl

5 / 5. Ocen: 1

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X