PKO BP Ekstraklasa ma nową piłkę na sezon 2023/24! To Oceaunz od adidas

Oceaunz – tak nazywa się dziesiąta już oficjalna piłka Ekstraklasy przygotowana przez adidas. Pierwsze spotkanie ligowe, które zostanie nią rozegrane odbędzie się w piątek 21 lipca!

Fot.: Ekstraklasa SA/materiały prasowe

Oceaunz oficjalną piłką PKO BP Ekstraklasy 2023/24

Co wiemy o futbolówce, którą rozgrywane będą w najbliższych miesiącach spotkania o piłkarskie mistrzostwo Polski? W produkcji piłki Oceaunz adidas zadbał o każdy detal, tak by zapewnić zawodnikom i kibicom najlepsze wrażenia podczas rozgrywek. Piłka wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym designem, ale również innowacyjną technologią. Zapewnia to doskonałą kontrolę nad piłką, precyzyjny lot oraz optymalne parametry do celnych podań i strzałów. Piłka wyposażona jest w zaawansowany czujnik ruchu, który na bieżąco dostarcza informacji o położeniu na boisku.

Czytaj też: Ekstraklasowe transfery przed sezonem 2023/24!

Nową oficjalną piłką rozegranych zostanie wszystkie 306 meczów w zbliżających się rozgrywkach sezonu 2023/2024. Dzień przed startem rozgrywek piłka „Oceaunz” zadebiutuje także podczas Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2023 w Australii i Nowej Zelandii. To właśnie tym regionem świata inspirowane są wzory graficzne piłki obrazujące góry łączące się z Oceanem Indyjskim oraz nazwa. Pochodzi ona z połączenia określeń trzech regionów: Oceanii, Australii i Nowej Zelandii.

Fortuna bonus na mecz Tottenham - Liverpool
Fortuna bonus na mecz Tottenham – Liverpool

Przypominamy, że adidas jest partnerem najwyższej polskiej ligi piłkarskiej od 2014 roku i kontynuuje tym samym swoje zaangażowanie w polski futbol. Nowa piłka, podobnie jak poprzednia Al Rihla, dostępna jest w trzech wariantach: profesjonalna piłka meczowa Ekstraklasa PRO, piłka treningowa Ekstraklasa TRN oraz kolekcjonerska piłka mini Ekstraklasa MIN – również dla najmłodszych fanów.

Czytaj też: Kto będzie grał w PKO Ekstraklasie 2023/24?

Warto wiedzieć również o tym, że wspierając równouprawnienie w futbolu, adidas przekazuje jeden procent ze sprzedaży piłki na projekt „Global Goal 5 Accelerator”. Jest to program wspierający większy udział kobiet w piłce nożnej na poziomie lokalnym. Program koncentruje się także na zmianie proporcji na korzyść trenerek i liderek w programach społecznościowych związanych z piłką nożną.

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

Oceaunz by adidas – zdjęcia

Źródło: Ekstraklasa SA/meczyki.org

5 / 5. Ocen: 2

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X