Piłkarz Olympiakosu w Legii Warszawa?!

Legia Warszawa może sięgnąć po zawodnika Olympiakosu. TVP Sport informuje, że Nikola Čumić znalazł się na celowniku stołecznego klubu.

Piłkarz Olympiakosu w Legii Warszawa?! (fot.: globalquiz.org, CC BY 3.0)

Warszawiacy zbroją się na nowy sezon

W ekipie „Wojskowych” doszło do wielu zmian. Z drużyną pożegnali się między innymi Mateusz Hołownia, Benjamin Verbič, a także Artur Boruc. W ich miejsce wybrano Blaza Kramera, Roberta Picha oraz Dominika Hładuna. Okazuje się, że to nie koniec rewolucji kadrowej.

Według dziennikarzy Nikola Čumić znalazł się w kregu zainteresowania Legii Warszawa. 23-latek jest obecnie związany z Olympiakosem, jednak tam nie ma dużych szans, by przebić się do wyjściowego składu. Z tego powodu sam zawodnik chce zmienić klubowe barwy. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, to prawdopodobnie na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2023 roku z opcją wykupu.

W poprzednim sezonie serbski skrzydłowy występował w Luzernie. Tam zagrał w 26 meczach, w których zdobył 4 gole oraz zaliczył 2 asysty.

Żródło: betonline.net.pl

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x