Piknik rodzinny na stadionie Legii. Atrakcje na 01.04.2023

W dniu 01.04.2023 odbędzie się piknik rodzinny na stadionie Legii Warszawa. Wstęp na wydarzenie jest dla kibiców bezpłatny. Jakie atrakcje przygotowano dla najmłodszych i tych nieco starszych?

Piknik rodzinny na stadionie Legii. Atrakcje na 01.04.2023
Piknik rodzinny na stadionie Legii. Atrakcje na 01.04.2023

Piknik rodzinny na stadionie Legii 01.04.2023

Piknik odbędzie się na placu przed Trybuną Wschodnią (Trybuną Deyny), w narożniku ulic Łazienkowskiej i Czerniakowskiej. Klub przygotował liczne atrakcje, które urozmaicą dzień meczowy oraz zachęcą dzieci i rodziny do aktywnego spędzania czasu.

Najmłodsi kibice będą mieli możliwość spotkania się z klubową maskotką Misiem Kazkiem oraz wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez profesjonalnych animatorów.

Na promenadzie Trybuny Wschodniej zaprezentują się również sekcje Legii reprezentujące inne dyscypliny, które przeprowadzą pokazowe treningi dla wszystkich zainteresowanych osób.

Na pikniku pojawią się przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, którzy zaproszą na warsztaty edukacyjne oraz zaprezentują wyposażenie wozu strażackiego.

Oficjalny plakat wydarzenia
Oficjalny plakat wydarzenia

Atrakcje dla kibiców. Co przygotowano?

Dzięki współpracy z Wojskiem Polskim podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane również wozy bojowe (m.in.: czołg Leopard 2 i armatohaubica Krab, pojazd rozpoznawczy ŻMIJA, pojazd AERO 4×4, łazik saperski, czołg LEOPARD, AHS KRAB, transporter opancerzony COUGAR, przeciwlotniczy zestaw rakietowy POPRAD, samobieżny moździerz RAK, wyrzutnia rakietowa LANGUSTA, transporter ROSOMAK,PSR-A PILICA, pojazd HMMWV; quady, motocykle, symulator dachowania) oraz zaprosimy do akcji „Trenuj z Wojskiem”.

Dla wszystkich zainteresowanych dostępne będą stoiska promocyjne Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji, Centralnego Wojskowego Zespołu Sportowego, Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni i Dowództwa Garnizonu Warszawa. Na Pikniku pojawi się wielu żołnierzy, którzy wezmą udział w pokazowych walkach wręcz oraz przeprowadzą specjalne zajęcia dla dzieci.

Mecz Legia Warszawa – Raków Częstochowa odbędzie się o godz. 17:30 się z udziałem kompletu publiczności. Na naszej stronie można sprawdzić typy na ten pojedynek.

Dla uczestników pikniku nie przygotowano możliwości oglądania meczu na żywo z poziomu trybun, jednak kto posiada wejściówki na to starcie, na pewno chętnie przyjedzie na stadion przy Łazienkowskiej wcześniej, niż zwykle.

4.9 / 5. Ocen: 100

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x