Peru – Chile: Typy, kursy (08.10.2021)

W Limie dojdzie do starcia, w którym obie reprezentacje mają stratę kilku punktów do miejsca premiowanego awansem do Mundialu w Katarze. Ciężko wskazać faworyta, ale my na ten mecz mamy inny typ. Kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Spotkanie poprowadzi Urugwajczyk Christian Ferreyra. Pierwszy gwizdek o 3:00 czasu polskiego.

Peru – Chile: Typy, kursy (08.10.2021)

Typy na mecz Peru – Chile

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.70 – 3.10 – 2.80 (STS)
  • 2.70 – 3.00 – 2.87 (Fortuna)
  • 2.75 – 3.00 – 2.80 (Betclic)

Gospodarz tego spotkania zajmuje aktualnie siódme miejsce z ośmioma punktami na koncie. Ich rywal jest jedno oczko niżej z siedmioma punktami. Mecz na papierze wydaje się 50-50.

Na to starcie mamy inny typ aniżeli 1X2. Widzimy w tym meczu sporo agresywnej gry, gdyż sytuacja w tabeli nie jest kolorowa. Po drugie jak to ma miejsce w Ameryce Południowej w większości spotkań jest więcej fauli niż samej gry. Średnio czterdzieści fauli na mecz to klasyk. Do tego pewnie najważniejszy argument za tym typem jest sędzia tego starcia. Urugwajczyk Christian Ferreyra. Oto jego statystyki:

  • oficjalnie prowadził 249 spotkań
  • pokazał 1395 żółtych kartek w tym 75 czerwonych po dwóch żk
  • bezpośrednio 92 czerwone kartki
  • 125 rzutów karnych

Jak można łatwo policzyć średnia pokazanych żółtych kartek na mecz wynosi ponad 5.5. Bardzo często pokazywane czerwone kartki, co jest dodatkowym handicapem dla naszego typu.

Sędzia ten zaledwie dwa razy jako arbiter główny prowadził mecze reprezentacji. W tych dwóch starciach dwa razy linia 5.5 kartek była pokryta i liczymy, że będzie kontynuował swoją serie.

Nasz typ: powyżej 5.5 kartek (kurs 1.76 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button