Pele po operacji. Jak czuje się legenda?

Pele poinformował w mediach społecznościowych, że jest już po operacji usunięcia guza okrężnicy. Jaki jest stan zdrowia legendarnego piłkarza?

Pele po operacji. Jak czuje się legenda?
Pele po operacji. Jak czuje się legenda?

Pele pod koniec sierpnia trafił do szpitala. W sieci pojawiło się bardzo wiele plotek z tym związanych. Często można było w mediach przeczytać o tym, że Brazylijczyk zemdlał, jednak ludzie z otoczenia Pelego bardzo szybko zdementowali wszystkie tego typu doniesienia.

Były piłkarz miał przejść rutynowe badania w klinice Alberta Einsteina w Sao Paulo. Podczas nich odkryto guza w prawej okrężnicy, którego lekarze postanowili operacyjnie usunąć. Zabieg odbył się w minioną sobotę, o czym Pele sam poinformował na swoim koncie na Instagramie.

Zmierzę się z tym wyzwaniem z uśmiechem na twarzy, sporym optymizmem oraz radością życia w otoczeniu miłości mojej rodziny i przyjaciół” – napisał Brazylijczyk do swoich fanów. Dodał przy tym, że bardzo pomocne są dla niego wszystkie słowa otuchy. Nie zabrakło również podziękowań dla lekarzy. „Moi przyjaciele, dziękuję za miłe wiadomości. Dziękuję Bogu za dobre samopoczucie i za to, że doktor Fabio oraz Miguel zadbali o moje zdrowie” – czytamy w komunikacie.

Według najnowszych informacji, Pele czuje się dobrze i nic nie wskazuje na to, by jego życiu zagrażało niebezpieczeństwo. Oczywiście, będzie musiał być teraz pod stałą obserwacją medyków, którzy będą uważnie przyglądać się okrężnicy Brazylijczyka.

Pele miał na badania udać się wcześniej, jednak przez pandemię nie mógł tego zrobić. Fani piłkarscy z całego świata trzymają kciuki za to, by nie miało to żadnego znaczenia i liczą, iż sam zainteresowany będzie już czuł się z każdym dniem coraz lepiej.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X