Paul Pogba za kilka tygodni z powrotem w Manchesterze United – Ralf Rangnick

Według Ralfa Rangnicka Paul Pogba za kilka tygodni będzie gotowy do gry w Manchesterze United. 28-latek doznał kontuzji pachwiny podczas meczu reprezentacji we Francji w listopadzie i od tego czasu nie grał w United.

Paul Pogba za kilka tygodni z powrotem Manchesteru United – Ralf Rangnick

Kiedy Pogba wróci po kontuzji?

Pogba pojechał do Dubaju, aby odzyskać siły po kontuzji, ale niedawno wrócił do Manchesteru po rozmowach z tymczasowym menedżerem Rangnickiem.

Niemiec dał jasno do zrozumienia, że Pogba nie będzie dostępny w najbliższych dniach, wymaga jeszcze kilku tygodni rekonwalescencji.

Ralf Rangnick powiedział: „Tydzień temu powiedziano mi, że zajmie to kolejne cztery lub pięć tygodni. Widziałem go dziś rano przed treningiem, nie wiem dokładnie jak długo potrwa jeszcze ta przerwa, ale wszyscy na niego czekamy.

„Paul jeszcze nie trenuje z zespołem. Z tego, co wiem z działu medycznego, potrwa to jeszcze około trzy tygodnie, maksymalnie cztery, a kiedy będzie już gotowy do treningu, nie musi to oznaczać, że jest również sprawny w meczu.

„Prawdopodobnie minie kilka tygodni, zanim będzie mógł naprawdę walczyć o miejsce w pierwszym składzie United”.

5 / 5. Ocen: 3

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia zakłady bukmacherskie. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Kurs 200.0 na Liverpool - West Ham!

X