Ogłoszenie powołań Polaków na MŚ 2022. Transmisja za darmo [WIDEO]

10 listopada 2022 nastąpi ogłoszenie powołań Polaków na MŚ 2022 w Katarze. Transmisja za darmo z tego wydarzenia dostępna jest w naszym portalu. Gdzie oglądać? Właśnie tutaj – start zaplanowano na godzinę 15.

Ogłoszenie powołań Polaków na MŚ 2022. Transmisja za darmo [WIDEO]
Ogłoszenie powołań Polaków na MŚ 2022. Transmisja za darmo [WIDEO]

Czesław Michniewicz – konferencja z powołaniami MŚ 2022 [NA ŻYWO]

Kibice reprezentacji Polski z wypiekami na twarzy śledzą to, co dzieje się wokół piłki w naszym kraju przed mistrzostwami w Katarze. Nic dziwnego, że konferencja Michniewicza z powołaniami MŚ 2022 wzbudza tak dużo emocji i tak wiele osób na nią czeka. W naszym serwisie dostępna jest transmisja za darmo z tego wydarzenia. To oznacza, że można oglądać powołania Polaków na mundial 2022 na żywo.

Na kogo postawi Michniewicz, kto będzie tym razem musiał pożegnać się z marzeniami o wystąpieniu na mundialu? Mimo że wiele zdaje się być już jasne, nigdy w stu procentach nie da się przewidzieć ruchów trenera. Tym samym dopiero 10.11.22 po godzinie 15 stanie się już wszystko jasne.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Ogłoszenie powołań do reprezentacji Polski na MŚ 2022 na żywo będzie można oglądać poniżej. Udostępniamy oficjalne wideo prosto od kanału Łączy Nas Piłka, którego kamera będzie towarzyszyła Biało-Czerwonym również podczas całego turnieju w Katarze.

Michniewicz ogłasza kadrę na mundial w Katarze – transmisja na żywo za darmo

Transmisja nie rozpocznie się sama. Należy ją uruchomić. Początek zaplanowano na godzinę 15.00, ale nie można wykluczyć pewnego poślizgu, co jednak raczej jest mało prawdopodobne.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Czyje typy na mundial związane z wybrańcami trenera okażą się trafione, a kto spudłuje przy spekulacjach? Wkrótce będzie się można tego dowiedzieć. Transmisja konferencji Michniewicza przed MŚ 2022 działa również na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu można śledzić ją także na smartfonie lub tablecie!


Już nie trzeba sprawdzać, gdzie oglądać ogłoszenie powołań do Polski na MŚ 2022. Wszystko dostępne jest na naszej stronie internetowej. Zadanie gracza jest tylko jedno – uruchomić odtwarzacz w odpowiednim czasie i trzymać kciuki za to, aby nos trenera Michniewicza nie zawiódł, a Biało-Czerwoni podczas mistrzostw zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

Redakcja portalu Sport1 przygotowała zestawienie piłkarzy, którzy nie wystąpią na MŚ 2022. Kogo w kadrze naszego kraju kibice uznają za największego nieobecnego? Wkrótce będziemy mogli się o tym przekonać. Na pierwsze komentarze po decyzji trenera nie trzeba będzie długo czekać.

Na kogo postawi trener? Odpowiedź 10.11.22!

Kiedy będą jasne już wszystkie wybory szkoleniowców uczestników mundialu, można spodziewać się pewnych zmian w zakładach u bukmacherów w ofercie na mistrzostwa. Zmiany nie powinny być jednak drastyczne.

Turniej w Katarze startuje 20 listopada. Pierwszy mecz to pojedynek reprezentacji gospodarzy z Ekwadorem. Podopieczni Czesława Michniewicza swój występ na MŚ 2022 rozpoczną pojedynkiem przeciwko Mekskowi – 22.11.22 o godzinie 17.

4.8 / 5. Ocen: 198

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x