Oficjalnie: Wiemy, gdzie zagrają bracia Żuk

Bracia Żuk uchodzą za wielkie talenty polskiej piłki. Gdy okazało się, że chłopcy odchodzą z katalońskich klubów to wiele klubów zaczęło o nich zabiegać. Ostatecznie nastolatkowie postanowili kontynuować swoją karierę w Pogoni Szczecin.

Oficjalnie: Wiemy, gdzie zagrają bracia Żuk

Bracia Żuk wracają do Polski

Po wielu latach postanowiliśmy wrócić do kraju. Do miejsca, gdzie mamy rodzinę, a żona pracę. Wybraliśmy Akademię Pogoni, ponieważ jest najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Mamy to szczęście, że jest to również jedna z najlepszych akademii w Polsce. Cieszymy się, że nasi synowie będą mogli kontynuować swoją przygodę piłkarską w Szczecinie i nadal szkolić się pod okiem fachowców – mówi ojciec chłopców Mariusz Żuk.

13-letni Michał, jak i 11-letni Miłosz od najmłodszych lat świetnie grali w piłkę. Starszy brat był wyróżniającą się postacią w dziecięcych drużynach FC Barcelona. Hiszpański dziennik „Mundo Deportivo” wybrał go nawet do jedenastki największych talentów La Masii. Miłosz również wyróżniał się, jednak w innym otoczeniu. Trenował w Girona FC. Bez wątpienia oczekiwania w Szczecinie wobec chłopców są wysokie. Wszyscy na pewno liczą, że w przyszłości bracia Żuk zrobią ogromną karierę.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x