OFICJALNIE: KSW od grudnia tylko na platformie Viaplay!

Zgodnie z wcześniejszym doniesieniami medialnymi, w poniedziałek 22 listopada doszło do kolejnego trzęsienia ziemi na rynku prawa telewizyjnych. Viaplay uzgodnił długoterminowe partnerstwo z KSW, wiodącą europejską organizacją mieszanych sztuk walki (MMA), aby stać się jedyną platformą streamingową transmitującą na żywo gale KSW w Polsce i dziewięciu innych krajach od grudnia 2021 roku. Fanom MMA w naszym kraju nie trzeba przypominać, że KSW cieszy się w Polsce wyjątkową popularnością. Świetną informacją dla nich jest zapowiedź, że od 2022 roku KSW będzie organizować 12 wydarzeń rocznie z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych zawodników MMA!

OFICJALNIE: KSW od grudnia tylko na platformie Viaplay! (Fot.: KSW/materiały prasowe)

Viaplay zakupiło prawa do KSW

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu prasowego, pierwszą galą KSW na platformie Viaplay będzie KSW 65, które odbędzie się 18 grudnia. Podczas tego wydarzenia reprezentujący Polskę Mamed Chalidow (bilans 35-7-2) będzie bronił swojego pasa mistrzowskiego w wadze średniej w starciu z Chorwatem, Roberto „Robocopem” Soldiciem (19-3-0), jednym z najbardziej obiecujących europejskich zawodników MMA. Tego samego wieczoru Daniel Torres (12-4-0) i Salahdine Parnasse (15-1-1) zmierzą się w rewanżowym starciu o mistrzostwo wagi piórkowej KSW. Kolejne pojedynki zostaną potwierdzone już wkrótce.

Nowe porozumienie zakłada również ekspansję międzynarodową KSW. Wszystkie wydarzenia będą dostępne w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Holandii w ramach regularnej subskrypcji Viaplay obejmującej sport. W Polsce transmisje z KSW Viaplay będą wzbogacone studiem premium podczas gali i komentarzem w języku polskim.

„W przyszłym roku wzrośnie liczba naszych imprez, poszerzy się też skład naszego teamu oraz liczba terytoriów europejskich, na których KSW będzie łatwo dostępne. Współpraca z Viaplay daje nam nowe możliwości i pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój KSW. To ważny moment w historii Federacji, który podkreśla nasze zaangażowanie w rozwijanie organizacji. Jestem podekscytowany rozpoczęciem tego partnerstwa i nie mogę się doczekać powitania fanów KSW, nowych i starych, na Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65”. – powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji.

Przypominamy, że prawa sportowe Viaplay w Polsce obejmują rozgrywki piłkarskie Bundesligi, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA, najlepszą hokejową ligę świata NHL i darta PDC, z Premier League w piłce nożnej i serią wyścigową IndyCar od 2022, a także Formułą 1 od 2023 roku. Viaplay będzie też jako jedyna transmitować piłkarskie Mistrzostwa Świata Kobiet FIFA 2023. KSW na Viaplay to kolejny krok ekspansji tej popularnej w Europie platformy streamingowej, w naszym kraju już ponad milion Polaków subskrybuje tę usługę.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X