OFICJALNIE: Grzegorz Krychowiak piłkarzem AEK-u Ateny!

Sprawa była przesądzona od kilku dni, ale na oficjalne potwierdzenie musieliśmy poczekać do wtorku 15 marca, kiedy to AEK Ateny w komunikacie prasowym potwierdził zakontraktowanie Grzegorza Krychowiaka do końca bieżącego sezonu.

OFICJALNIE: Grzegorz Krychowiak piłkarzem AEK-u Ateny! (Fot.: AEK Ateny/Twitter)

Grzegorz Krychowiak znalazł nowy klub

Od pierwszego dnia po ataku na pełną skalę Federacji Rosyjskiej na niepodległą Ukrainę, Grzegorz Krychowiak dążył do rozstania z rosyjskim FK Krasnodar. Pomocnikowi reprezentacji Polski nie udało się co prawda doprowadzić do rozwiązania umowy z dotychczasowym klubem, ale uzyskał zgodę na wypożyczenie do końca sezonu 2021/2022. Poszukiwania nowej drużyny nie trwały długo. „Krycha” pomimo oferty z Legii Warszawa zdecydował się na przenosiny do Grecji, gdzie zagra w barwach AEK-u Ateny.

Przypominamy, że Grzegorz Krychowiak znalazł się w kadrze Czesława Michniewicza na marcowe zgrupowanie i mecze ze Szkocją oraz ze Szwecją lub Czechami w finale baraży eliminacji Mistrzostw Świata Katar 2022. Dobrze, że wcześniej choć przez kilka dni będzie mógł potrenować w klubie, co z pewnością pozwoli mu dojść do odpowiedniej kondycji fizycznej przed reprezentacyjnymi wyzwaniami.

Źródło: meczyki.org

5 / 5. Ocen: 1

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x