Obstawianie Szkocja – Polska. Wygrana lub zwrot zagranej stawki!

Kto wygra mecz Szkocja – Polska? Osoby, które zagrają na ten pojedynek w STS, mogą liczyć na wygraną lub zwrot 100% zagranej stawki.

Obstawianie Szkocja - Polska. Wygrana lub zwrot zagranej stawki!
Obstawianie Szkocja – Polska. Wygrana lub zwrot zagranej stawki!

Typy Szkocja – Polska ze zwrotem do 50 zł!

Klub eWinner - nagrody za obstawianie
Klub eWinner – nagrody za obstawianie

Już coraz mniej czasu do tego, by zagrać na mecz Szkocja – Polska typy bukmacherskie. Wśród kibiców w naszym kraju panuje przekonanie, że to Biało-Czerwoni będą górą. Ponad 70% wszystkich grających na czwartkowy sparing w Glasgow wybiera zakład na zwycięstwo podopiecznych Czesława Michniewicza.

Mecze towarzyskie rządzą się jednak swoimi prawami. Tym bardziej, że już we wtorek Polskę czeka ważny mecz barażowy MŚ 2022, więc przeciwko Szkocji niekoniecznie musimy zobaczyć pełne zaangażowanie zawodników na murawie. Niespodzianki wykluczyć więc nie można, dlatego też na stronie www.STS.pl przygotowano możliwość otrzymania zwrotu w przypadku przegranej w kuponie z typem na czwartkowe spotkanie Polaków.

Bonus i kod promocyjny STS

Promocja obowiązuje tylko 24 marca. Może skorzystać z niej każda osoba, która zarejestrowana jest na stronie marki STS. Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada tutaj konta, założy je bardzo szybko na www.STS.pl. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymać można 29 zł bez depozytu czy chociażby 200 zł bez ryzyka na zagranie pierwszego kuponu! Do tego wszystkiego jest jeszcze 100% do 1200 zł przy pierwszym depozycie na konto.

Jak działa zwrot na Szkocja – Polska? Do promocji trzeba najpierw się zapisać poprzez kliknięcie przycisku „Weź udział” w zakładce poświęconej promocji. Kolejnym krokiem jest zagranie kuponu:

  • w dziale z zakładami na żywo
  • SOLO lub AKO
  • z minimum jednym zdarzeniem dotyczącym meczu Szkocja – Polska, który rozpoczyna się 24.03.2022 o godzinie 20.45

W akcji bierze się pod uwagę pierwszy kupon zagrany po zapisaniu się do promocji, który będzie spełniał podane wyżej warunki.

STS bukmacher przygotował dla graczy 100% zwrotu zagranej stawki. Środki pojawią się na koncie odpowiednich osób w sposób automatyczny. Do zwrotu nie zalicza się opłaconego podatku. Maksymalnie otrzymać można 50 zł.

Jak odebrać zwrot 100% na Szkocja – Polska?

  1. Wejście na www.STS.pl
  2. Przejście do zakładki promocyjnej i kliknięcie przycisku „Weź udział”
  3. Postawienie kuponu na żywo AKO lub SOLO z minimum jednym zdarzeniem dotyczącym meczu Polski ze Szkocją
  4. Zwrot 100% do 50 PLN w przypadku, gdy kupon okaże się nietrafiony!
Szkocja Polska kursy bukmacherskie STS
Szkocja Polska kursy bukmacherskie STS

W nocy z 24 na 25 marca czeka kibiców interesujący mecz eliminacyjny w Ameryce Południowej, Brazylia – Chile. Na www.Betfan.pl można zagrać na Canarinhos po promocyjnym kursie 2.00 zamiast standardowego 1.39!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x