Nowy sponsor Wisły Płock

Do grona sponsorów Wisły Płock dołączył dziś koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów – SsangYong. Umowa pomiędzy obiema stronami została podpisana do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia tej współpracy o kolejne miesiące.

Wisła Płock nawiązała współpracę z firmą SsangYong – producentem samochodów terenowych i SUV-ów. fot. Wisła Płock S.A.

SsangYong sponsorem Wisły Płock

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów, które pierwotnie zostały stworzone na potrzeby wymagających dróg Półwyspu Koreańskiego – prawie osiemdziesiąt procent powierzchni Korei stanowią bowiem góry. Znakiem firmowym firmy SsangYong jest budowa aut z napędem 4×4, mocne silniki czy duży prześwit. Do tego dodać należy funkcjonalizm, wysokiej jakości materiały, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Wysoka pozycja kierowcy oraz sprawdzone silniki spalinowe i szereg elektronicznych asystentów ułatwiają pełną kontrolę nad drogą oraz pojazdem. W przypadku tej firmy można mówić o blisko siedemdziesięciu latach doświadczenia w konstruowaniu samochodów, a produkty koreańskiego producenta cechują się niezawodnością i wysoką jakością materiałów, które są potwierdzone bezpłatną, pięcioletnią fabryczną gwarancją. Możliwość montażu instalacji LPG czyni ich eksploatację niezwykle ekonomiczną. W 1991 roku SsangYoyng współpracowało z niemieckim koncernem Daimler-Benz.

Miło nam powitać firmę SsangYong w gronie sponsorów Wisły. Chciałbym podkreślić, że koreański producent w ostatnim czasie notuje na rynku polskim imponujące wyniki. Jestem pewien, że wspólnie z nami uda mu się pokonać kolejne, wysokie bariery sprzedażowe. Liczymy na owocną współpracę – tak przyznał na temat nowego sponsora prezes Wisły Płock- Tomasz Marzec.

– Czujemy się zaszczyceni z rozpoczęcia współpracy z Wisłą Płock. Nafciarzy, podobnie jak markę SsangYong, cechują twardy charakter i cierpliwość w realizacji obranych celów. Piąte miejsce w klasyfikacji ekstraklasy to z pewnością jeszcze nie ostatnie słowo płocczan, a na wskroś uniwersalne samochody SsangYong będą wspierać klub w drodze na szczyt – stwierdził Jerzy Prządka – członek zarządu SsangYong Auto Polska.

W ramach zawartej umowy Wisła Płock otrzymała od sponsora osiem samochodów marki SsangYong do użytku służbowego oraz działań promocyjnych. Każdy samochód, oprócz logotypu z logiem Wisły Płock zostanie także opatrzonymi również hasłem „SsangYong wspiera Nafciarzy w drodze na szczyt”. Uroczyste przekazanie aut odbyło się w płońskim salonie SsangYong Michalski Motors.

Źródło: Wisła Płock/Accredito

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x