Nokaut w sekundę! Historyczna walka na Titan FC 83 [WIDEO]

Najszybszy nokaut w historii MMA! Pojedynek na gali Titan FC 83, trwał zaledwie sekundę i zakończył się nokautem. Luis Hernandez zadziwił publiczność potężnym kopnięciem w głowę, które znokautowało Briana Toppa. Nie obyło się przy tym bez kontrowersji. ZOBACZ WIDEO!

Nokaut w sekundę! Historyczna walka na Titan FC 83 [WIDEO]
Nokaut w sekundę! Historyczna walka na Titan FC 83 [WIDEO]

Błyskawiczny nokaut na gali Titan FC 83

Na początku pojedynku Hernandez zaprezentował błyskawiczne kopnięcie w głowę, które dosięgnęło Toppa, powalając go na deski. Cała walka zakończyła się oficjalnie w pierwszej sekundzie starcia.

Hernandez wykorzystał pewne zagranie, które budzi kontrowersje w świecie MMA. Przywitał się z Toppem, wyciągając w stronę przeciwnika rękę, jakby chciał dotknąć go rękawiczką. Topp odpowiedział na to, wyciągając swoją lewą rękę. W tym momencie Hernandez wykonał potężne kopnięcie w głowę Toppa, które było totalnym zaskoczeniem dla jego przeciwnika.

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Nie można jednak zapomnieć, że Luis Hernandez ma w swojej karierze niezwykłą skłonność do szybkich zwycięstw. Wszystkie jego walki, zarówno te jako zawodowy zawodnik, jak i amator, kończą się w pierwszej rundzie. Jego pierwsza walka zawodowa trwała zaledwie 65 sekund, a druga 3 minuty i 20 sekund. Jednak w trzeciej walce Hernadez ustanowił niezwykle wysoką poprzeczkę, zdobywając nokaut w jednej sekundzie. Czy uda mu się powtórzyć ten wyczyn w przyszłości? Wydaje się to mało prawdopodobne!

Oto najszybszy nokaut w historii MMA! Niesamowita walka na Titan FC 83. ZOBACZ WIDEO:


Zachęcamy fanów MMA do sprawdzania na naszej stronie typów na KSW oraz czytania prognoz związanych z innymi galami na całym świecie. Jednocześnie przypominamy, że można w internecie oglądać UFC za darmo, a to wszystko legalnie!

4.9 / 5. Ocen: 104

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x