Nie ma co obstawiać? Jest, a do tego – freebety każdego dnia!

Sezon ogórkowy w piłce nożnej? Niezupełnie! Co więcej – tylko teraz można u bukmachera Betfan każdego dnia zdobywać freebety za obstawianie „egzotycznych” lig. Jak to działa, ile jest do zgarnięcia? Oto wszystkie ważne szczegóły w jednym miejscu.

Nie ma co obstawiać? Jest, a do tego - freebety każdego dnia!
Nie ma co obstawiać? Jest, a do tego – freebety każdego dnia!

Darmowe kupony za egzotyki – 10 PLN dziennie w Betfan!

Firma bukmacherska Betfan oferuje każdego dnia 10 PLN jako freebet (darmowy kupon). Wystarczy obstawiać wydarzenia lig z konkretnych krajów, tj.:

  • 27.06 – Finlandia
  • 28.06 – Chiny
  • 29.06 – Islandia
  • 30.06 – Australia
  • 01.07 – Japonia
  • 02.07 – Norwegia

Do oferty kwalifikują się kupony postawione w aplikacji mobilnej Betfan zagrane za 29 PLN. Kurs całego kuponu musi wynosić minimalnie 2.50. Za każdy taki zakład dostaje się 10 PLN. W ciągu doby można otrzymać maksymalnie jeden bonus.

To co bardzo ważne – nie ma znaczenia, czy kupon promocyjny będzie wygrany. Freebet jest przyznawany bez względu na rozstrzygnięcia w obstawianych meczach!

Darmowy kupon od bukmachera Betfan może być wykorzystany w dowolny sposób – nie ma wymagań dotyczących kursu czy liczby zdarzeń. Freebet należy wykorzystać w ciągu 48 godzin od otrzymania, ale można zagrać za niego na zakład, który będzie rozstrzygnięty w dowolnym czasie!

Odbieranie freebetów każdego dnia w Betfan. Jak to działa?

  1. Rejestracja z kodem „BETONLINE” za darmo na www.Betfan.pl
  2. Zagranie w aplikacji mobilnej kuponu za 29 PLN z kursem co najmniej 2.50. Zakłady muszą dotyczyć konkretnych lig przypisanych do danego dnia promocji
  3. Odebranie freebetu 10 PLN bez względu na to, jak rozliczony będzie kupon kwalifikacyjny
  4. Na wykorzystanie premii jest 48 godzin
Codzienne freebety od bukmachera Betfan - odbieranie 10 PLN!
Codzienne freebety od bukmachera Betfan – odbieranie 10 PLN!

5 / 5. Ocen: 105

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x