Newcastle chce w tym okienku pozyskać Bernda Leno

Newcastle United czyni starania by pozyskać bramkarza Arsenalu Londyn – Bernda Leno. Daily Star informuje, że sam zawodnik jest chętny na ten ruch.

Newcastle chce w tym okienku pozyskać Bernda Leno

Newcastle wypożyczy Leno z Arsenalu?

Leno ma ciężki sezon za sobą, gdyż stracił miejsce na pozycji bramkarza nr 1 w „Kanonierach”. Świetna forma Aarona Ramsdale’a sprawiła, że Leno zaczął grzać ławkę. Niemiecki bramkarz został odsunięty przez trenera Mikela Artetę po fatalnym początku sezonu. Coraz lepsza forma Arsenalu była efektem dobrej gry w bramce Ramsdale’a. To znacznie utrudniało powrót do pierwszej jedenastki niemieckiemu bramkarzowi.

Po trzech sezonach spędzonych na Emirates Stadium w Londynie, Leno chce zmienić otoczenie i w grę może wchodzić wypożyczenie przez Newcastle. Będzie tam rywalizował o miejsce w pierwszym składzie z Martinem Dubravką. Niemiec ma jeszcze 18 miesięcy kontraktu i prawdopodobnie Arsenal będzie chciał go sprzedać w lecie. Być może jeszcze przed końcem okienka transferowego będzie mógł zmienić barwy klubowe i spędzić resztę sezonu na wypożyczeniu w Newcastle.

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: Newcastle chce w tym okienku pozyskać Bernda Leno

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P