MŚ U-20: Biało-Czerwoni powalczą o ćwierćfinał z Włochami (Typ i Analiza)

Już dziś, w niedzielę 2 czerwca o godzinie 17:30, reprezentacja Polski do lat 20 zmierzy się z drużyną narodową Włoch, a stawką tej konfrontacji będzie awans do ćwierćfinału młodzieżowego mundialu.

MŚ U-20: Biało-Czerwoni powalczą o ćwierćfinał z Włochami (Fot.: FIFA)

Polska vs Włochy

Tak naprawdę potyczka z Italią będzie dla kadry Jacka Magiery meczem prawdy. Z grupy udało się wyjść tak naprawdę dzięki zwycięstwu nad słabiutkim Tahiti (5:0). Z Kolumbią (0:2) i Senegalem (0:0), gdzie udało nam się uratować remis, było już zdecydowanie gorzej. Biało-Czerwoni odstawali od rywali nie tylko kulturą gry, ale też umiejętnościami indywidualnymi.

„Każdy kolejny mecz pokazuje, że nasze parametry są coraz bardziej unormowane. Przyczyniają się do optymalnego przygotowania w warunkach turniejowych. To efekt tego, ze przez ostatni rok sztab i zawodnicy solidnie pracowali w klubach. Dobrze przygotowali się do tych rozgrywek. Świadomość na temat wysiłku, regeneracji jest bardzo potrzebna w trakcie rozgrywania meczów. Możemy grać na wysokiej intensywności (…) Jesteśmy gotowi, by podjąć walkę w 1/8 finału mundialu. Wszyscy zawodnicy są w bardzo dobrej formie. Sprawdzaliśmy wyniki przebiegniętych kilometrów, sprintów. Każdy zawodnik jest zregenerowany i nie ma gracza, który mógłby skarżyć się na jakieś urazy. To duży komfort dla trenera, bo można skorzystać z całej kadry, a jest ona wyrównana. Każdy z piłkarzy z pola może zagrać w podstawowym składzie. Rywalizacja jest bardzo duża i musimy szukać optymalnego ustawienia. Czy to po 90 minutach, 120, czy po rzutach karnych chcemy grać dalej” – ocenił szanse naszej ekipy selekcjoner Jacek Magiera podczas oficjalnej konferencji prasowej.

Piłkarze z Półwyspu Apenińskiego również nie zachwycają na turnieju w Polsce, ale są zdecydowanie bardziej efektywni, jak na drużynę wybitnie turniejową przystało. Dwie wygrane i remis w grupie mówią w zasadzie wszystko. Zwłaszcza, że rywale nie byli z łapanki. 2:1 z Meksykiem, 1:0 z Ekwadorem i 0:0 z Japonią.

Po raz trzeci bukmacherzy na rywala Biało-Czerwonych bukmacherzy wystawiają kurs rzędu +-2,00, a ja po raz trzeci spróbuję z tego skorzystać, grając zakład w stronę rywali polskiej reprezentacji. Tym razem stawiam na awans Włochów.

MeczTypKursBuk
Polska – Włochy2 (awans)1.44Fortuna

Prognoza: 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Włochy

Darmowy zakład w Fortunie

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button