Monaco – Lille: Typy, kursy (19.11.2021)

Po przerwie na reprezentacje wracamy do piłki klubowej. Ciekawe spotkanie szykuje nam się we Francji. Aktualny Mistrz Francji zagra na wyjeździe w Monako. Obie drużyny słabo rozpoczęły sezon i musza się obudzić jeśli chcą o coś powalczyć w tym sezonie. Transmisja meczu na kanałach Canal + oraz Eleven.

Ligue 1 (liga francuska)
Monaco – Lille: Typy, kursy (19.11.2021)

Typy na mecz Monaco – Lille

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.15 – 3.30 – 3.55 (STS)
  • 2.15 – 3.38 – 3.65 (Fortuna)
  • 2.15 – 3.40 – 3.55 (Superbet)

AS Monaco zajmuje aktualnie jedenaste miejsce w Ligue 1 mając na koncie osiemnaście punktów. Dwa oczka mniej ma Lille, które plasuje się jedną pozycje niżej. Nie jest to dobry początek sezonu w wykonaniu obydwu zespołów.

Obie drużyny mają problem ze strzelaniem goli. Monaco strzeliło siedemnaście goli a mistrz Francji szesnaście. Burak Yilmaz nie notuje już takich liczb jak w mistrzowskim sezonie. Jedynie Jonathan David trzyma poziom z poprzedniego sezonu.

Monaco ma za sobą dwa mecze gdzie padły wyniki 0:0. W siedmiu ostatnich spotkaniach Lille aż w pięciu padło mniej niż trzy trafienia. I dlatego nasz typ będzie skierowany w under bramkowy. Obie drużyny mają dobrych zawodników, ale widocznie czegoś brakuje by przełamać niemoc strzelecką.

Nasz typ: poniżej 2.5 gola (kurs 1.82 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button