MMA VIP 4 wyniki walk. Kto wygrał, kto przegrał? [Relacja na żywo, live]

Zobacz, jak zakończyły się pojedynki podczas gali MMA VIP 4. Wyniki wszystkich walk do sprawdzenia w relacji na żywo naszego portalu.

MMA VIP 4 wyniki walk. Kto wygrał, kto przegrał? [Relacja na żywo, live]
MMA VIP 4 wyniki walk. Kto wygrał, kto przegrał? [Relacja na żywo, live] (fot. YouTube/screen)

MMA VIP 4: wyniki. Relacja live dla każdego!

Bez wątpienia można powiedzieć, że MMA VIP 4 to najbardziej kontrowersyjna gala freak fightowa jaka odbyła się w naszym kraju w ostatnim czasie. Studio przed galą można było obejrzeć za pośrednictwem serwisu YouTube bez żadnych opłat, jednak już najważniejsze punkty programu tego wydarzenia dostępne były jedynie dla osób, które wykupiły transmisję w systemie PPV.

Powiązania federacji MMA VIP z Andrzejem Zielińskim ps. „Słowik” sprawiły, że wielu kibiców nie zdecydowało się na zakup streamu z legalnego źródła. Fani ciekawi byli jednak zarazem, jakie były podczas MMA VIP 4 wyniki. Właśnie dlatego w naszym portalu przygotowana została swego rodzaju relacja live. Będziemy w niej zamieszczać na żywo informacje o tym na MMA VIP 4 kto wygrał, a komu się to nie udało.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Poniżej prezentujemy rozpiskę pojedynków, jakie zostały zaplanowane na 5 marca podczas czwartej odsłony MMA VIP. Wytłuszczoną czcionką zaznaczono uczestników, którym udało się odnieść zwycięstwo.

MMA VIP 4 wyniki walk. Zobacz, kto wygrał:

  • Marcin Najman vs Misiek z Nadarzyna
  • Michał Pasternak vs Kacper Miklasz
  • Tomasz Chic vs Żurom
  • Rafał Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel
  • Bonus BGC vs Damian Nagana
  • Polski Ken vs Mua Boy
  • GSP vs Bosski Roman
  • Oliwia Sadkowska vs Paris

Materiał jest aktualizowany na bieżąco. Prosimy odświeżać stronę, by cały czas śledzić to, co dzieje się podczas MMA VIP 4.


Owiane tajemnicą było miejsce odbywania się MMA VIP 4. Internauci donosili, że ostatecznie cała impreza miała miejsce w Górze Kalwarii. Bilety na event dostępne były tylko w bardzo ograniczonej ilości. Najdroższe kosztowały nawet 1000 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x