Młodzieżowy reprezentant Polski na dłużej w Legii Warszawa

Jak podaje Legia.Net Igor Strzałek jest blisko przedłużenia kontraktu z Legią Warszawa. Jego obecna umowa ze stołecznym klubem wygasa wraz z końcem 2023 roku.

młodzieżowy reprezentant polski

Młodzieżowy reprezentant Polski blisko podpisania nowego kontraktu z Legią

Bez wątpienia jednym z dobrze rokujących zawodników młodzieżowej reprezentacji Polski jest Igor Strzałek. W barwach Legii 19-latek zadebiutował w minionym sezonie w starciu z Cracovią, jednak zaliczył wtedy na boisku tylko trzy minuty. Prawdziwą szansę dostał w spotkaniu z Zagłębiem Lubin, w którym zagrał od pierwszej minuty.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Zgodnie z informacjami portalu Legia.Net, Strzałek prezentuje się coraz lepiej, dlatego są skłonni przedłużyć z nim wygasający w tym roku kontrakt. Nowa umowa miałaby obowiązywać przez 3,5 roku, dodatkowo ma znaleźć się klauzula umożliwiająca przedłużenie kontraktu z zawodnikiem o kolejny rok. Sam zainteresowany chciałby pozostać w Warszawie, jednak stawia jeden warunek.

Co musiałoby się stać, abym został dalej w Legii? Nic wielkiego. Zależy to głównie ode mnie – muszę po prostu wywalczyć minuty, zacząć grać, dostawać jakieś szanse, łapać doświadczenie, gromadzić te minuty na boiskach ekstraklasy. Jeśli będę widział, że zasłużyłem, by ludzie we mnie wierzyli – trenerzy i koledzy z zespołu, jeśli będą widzieli we mnie potencjał, co przełoży się na granie, to będzie wiele dla mnie znaczyć. Wtedy chętnie zwiążę się z Legią dłuższą umową, na kolejne lata. Dobrze się przecież tutaj czuję. Nie po to tyle lat trenowałem w akademii, by łatwo z tego zrezygnować – mówił w rozmowie z Legia.Net w styczniu 19-letni pomocnik.

Czytaj również:

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x