Mistrzostwa MMA ostatnią szansą na powołanie do kadry

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności selekcjonerom kadry Polski. 

Mistrzostwa MMA ostatnią szansą na powołanie do kadry
Mistrzostwa MMA ostatnią szansą na powołanie do kadry (fot. materiały prasowe)

4. Mistrzostwa MMA w Puławach. Kiedy, kto wystąpi?

Trwa selekcja zawodników do kadry Polski, którzy wystąpią na Mistrzostwach Europy IMMAF 2022. Reprezentanci zostaną wyłonieni po zbliżających się 4. Mistrzostwach MMA, które odbędą się 11 czerwca w Puławach. 

Nad całością procesu wyłaniania kadry Polski czuwał sztab szkoleniowy w składzie: Łukasz Zaborowski, Michał Mankiewicz i Szymon Bońkowski.

4. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Puławach, w hali Grupa Azoty Arena (MOSiR Puławy) przy ul. Lubelskiej 59.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w mistrzostwach mogą się rejestrować na stronie MMAPolska.org poprzez zgłoszeniowy.

  • Data zakończenia zapisów: 03.06.2022 r.
  • Opłata startowa: 100 zł

Turniej MMA Polska to szansa na powołanie do reprezentacji

Pierwszy tegoroczny turniej MMA Polska, którego wyniki są również brane pod uwagę przy doborze reprezentantów na Mistrzostwa Europy IMMAF 2022, został zorganizowany w kwietniu tego roku w Warszawie. W trzech klatkach zawalczyło blisko 300 młodych osób.

International Mixed Martial Arts Federation, która przygotowuje mistrzostwa Europy, jest międzynarodową organizacją powstałą w roku 2012. Zajmuje się promowaniem i rozwojem amatorskiego MMA. Jednym z głównych celów IMMAF jest wprowadzenie tej dyscypliny sportu na igrzyska olimpijskie. IMMAF zrzesza już ponad 120 organizacji z całego świata zajmujących się MMA w jego amatorskim wydaniu. Przygotowuje zawody kontynentalne i mistrzostwa świata. Dba o rozwój i promocję amatorskiego MMA.

Na mistrzostwa Europy, świata i inne zawody organizowane przez IMMAF przybywają setki zawodników z każdego zakątka globu.

4.7 / 5. Ocen: 45

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x