Minnesota Twins – San Diego Padres: Najlepsze typy na mecz (10.05.2023)

W nocy z 9 na 10 maja zawodnicy klubu Minnesota Twins podejmą San Diego Padres na swoim stadionie. Oba zespoły przegrały swoje dwa ostatnie pojedynki, ale miały dzień odpoczynku przed tym spotkaniem. Przyjrzyjmy się bliżej temu meczowi. Sprawdzamy statystyki i wskazuje najlepsze typy do zagrania!

Minnesota Twins - San Diego Padres: Najlepsze typy na mecz (10.05.2023)
Minnesota Twins – San Diego Padres: Najlepsze typy na mecz (10.05.2023)

Padres nie pomogli Twinsom, przegrywając dwa z trzech meczów z Guardians w ostatni weekend, ponieważ są drużyną, która goni Twinsów w klasyfikacji dywizji. Z drugiej strony, Dodgers wygrali dwa mecze z Twinsami w ostatni weekend, co również nie pomogło Padres.

Przypominamy, że mecze MLB za darmo oglądać można na www.Superbet.pl. Bukmacher z kodem promocyjnym „BETONLINE” proponuje darmowy zakład 34 PLN, a do tego inne bonusy o łącznej wartości ponad 3500 PLN!

Minnesota Twins – San Diego Padres: Historia i statystyki

Od czasu wprowadzenia międzyligowych rozgrywek, drużyny te rozegrały łącznie 10 meczów w Minnesocie, z przewagą Twinsów 7-3. Ostatni raz spotkały się w 2017 roku, kiedy to rozegrały czteromeczową serię, którą podzieliły na dwa mecze u siebie i dwa na wyjeździe, kończąc ją wynikiem 2-2.

Historia spotkań nie będzie miała wpływu na wynik dzisiejszego meczu, ale warto zwrócić uwagę na statystyki obu drużyn. W meczu wystąpią prawdopodobnie Louie Varland (Twins) i Michael Wacha (Padres). Varland ma problem z utrzymaniem piłki w parku, w swoich dwóch pierwszych występach w sezonie stracił już 4 home runy.

Minnesota Twins – San Diego Padres: Najlepsze typy na mecz

W meczu Minnesota Twins – San Diego Padres warto zwrócić głównie uwagę na dwa zakłady. Pierwszy to ponad 2,5 zdobytych punktów przez Louie Varlanda z Twins, na który warto postawić ze względu na jego problemy z utrzymaniem piłki w parku. Drugi zakład to ponad 1,5 całkowitej liczby baz Xandera Bogaertsa, który może zdobyć podwójną liczbę baz podczas meczu. Oba zakłady oferują atrakcyjne kursy i warto rozważyć postawienie na nie w przypadku tego meczu.

Gdzie łatwo utworzyć konto bukmacherskie? STS
Gdzie łatwo utworzyć konto bukmacherskie? STS

Pierwszym typem jest „ponad 2,5 zdobytych punktów przez Varlanda” w meczu z San Diego, na który STS oferuje kurs równy 2.00. Dopóki Varland nie ograniczy ilości home runów, możemy spodziewać się podobnych wyników. Dobrze radzi sobie z ograniczaniem ilości baz na piłkach, ale częste trafienia w strefę powodują, że łatwiej jest zdobyć punkty.

Drugim typ to „ponad 1,5 całkowitej liczby baz Xandera Bogaertsa”, na który Betclic oferuje kurs 2.25. Istnieje duża szansa, że Bogaerts zdobędzie podwójną liczbę baz w trakcie meczu, co może zapewnić nam wygraną.

Podsumowanie typów na mecz:

  • Xander Bogaerts ponad 1,5 całkowitej liczby baz – kurs 2.00 w STS
  • Louie Varland ponad 2,5 zdobytych punktów – kurs 2.25 w Betclic
Transmisje MLB za darmo w Superbet TV
Transmisje MLB za darmo w Superbet TV

Jakie jeszcze typy na MLB? Warto śledzić nasz portal, by sprawdzać aktualnych faworytów na zbliżające się mecze w tych rozgrywkach!

5 / 5. Ocen: 76

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x