Milik z Hattrickiem przeciwko Angers (VIDEO)

Arkadiusz Milik Show! Tak można nazwać wieczór w wykonaniu Reprezentanta Polski. Nowy selekcjoner Czesław Michniewicz ma powody do radości, a Milik dał kolejny raz sceptykom jego talentu pstryczek w nos. Dziś raczej jasne jest, w jakim składzie w ataku wystąpi Polska w meczu z Rosją.

hattrick milik
Milik z Hattrickiem przeciwko Angers (VIDEO)

Arkadiuszooooo! 3 bramki Milika w Ligue 1

To był wspaniały wieczór dla Arka Milika, najpierw kontaktowy gol w 17 minucie meczu (przy stanie 0:2 dla Angers) w sytuacji sam na sam z bramkarzem Polak strzelił technicznie i pewnie strzelił bramkę, która dała „kopa” piłkarzom z Marsylii.

Kolejna bramka na 3:2 w 69 minucie to typowa dla Milika szansa po błędzie obrońców, którzy przegrali „głowę”, a Arek takich sytuacji raczej nie marnuje. Trzecia bramka w 79 minucie meczu (gol na 4:2 dla Marsylii) to przytomne wyjście do fantastycznego podania Cengiza Undera i wbicie piłki wślizgiem do siatki rywali.

Te trzy bramki Milika z pewnością podbudują jego, jak i całą drużynę Marsylii, która walczy w tym sezonie o Ligę Mistrzów (szansa na wygranie ligi raczej nikła). To także świetny prognostyk przed meczami barażowymi Polskiej Reprezentacji z Rosją i później ze Szwecją.

Bramki Arkadiusza Milika (VIDEO):


5 / 5. Ocen: 2

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button