Milan prowadzi rozmowy o Alvarezie z Penarolem?

Agent napastnika Penarolu Agustina Alvareza, potwierdził zainteresowanie ze strony europejskich klubów. Alvarez jest łączony z AC Milan w tym miesiącu na rynku zimowym.

Agustin Alvarez przejdzie z Penarolu do Milanu?

Milan sprowadzi utalentowanego napastnika z Penarolu?

20-letni Urugwajczyk ma 180 cm wzrostu, jest prawonożnym napastnikiem. Zagrał w 26 meczach i zdobył 13 goli w barwach Penarolu w lidze urugwajskiej w sezonie 2020/2021. Jego wartość rynkowa jest szacowana na 5 mln euro. Niedawno jednak przedłużył kontrakt do 2024 roku. We wrześniu 2021 roku zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Urugwaju i dotychczas rozegrał 4 mecze zdobywając jedno trafienie.

Agent Alvareza, Edgardo Lasalvia, powiedział SerieANews: „Agustin jest na celowniku największych klubów w Europie. „Jest najlepszym strzelcem Copa Sudamericana. Urodził się w 2001 roku i ma wielką przyszłość przed sobą. Mogę powiedzieć, że rozmawiałem już z kilkoma włoskimi klubami, spotkałem się z kilkoma z nich i mają tam na stole nazwisko Álvareza.”

Wraz z Alvarezem, Lasalvia opiekuje się także Darwinem Nunezem – piłkarzem Benfiki Lizbona.

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button