Miedź Legnica – Odra Opole: Typy, kursy (19.11.2021)

W Legnicy dojdzie do derbów, gdzie Miedzianka podejmie Odre Opole. Były zawodnik Miedzi Wojtek Łobodziński fajnie zbudował sobie drużynę, którą dobrze poukładał i są oni trochę niespodziewanie liderem w 1 lidze. Odra też nieźle się spisuje dlatego czeka nas ciekawe spotkanie. Początek spotkania o 20:30.

"Wielkie uznanie". Polacy dobrze ocenieni przez włoskie media
Miedź Legnica – Odra Opole: Typy, kursy (19.11.2021)

Typy na mecz Miedź Legnica – Odra Opole

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.67 – 3.85 – 5.20 (STS)
  • 1.72 – 3.75 – 4.90 (Fortuna)
  • 1.70 – 3.85 – 4.90 (Betclic)

Jak wspomnieliśmy we wstępie Miedź Legnica pod dowództwem byłego reprezentanta Polski Wojciecha Łobodzińskiego zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Odra Opole plasuje się na dziesiątym miejscu i traci do lidera dziesięć oczek. Nie jest to duża strata po siedemnastu kolejkach.

W Miedzi mamy trzech zawodników, którzy ciągną wózek w ofensywie. Patryk Makuch, Maxime Dominguez oraz Krzysztof Drzazga. Ten ostatni jest jednak kontuzjowany i go nie zobaczymy w tym spotkaniu. Wymieniona trójka strzeliła siedemnaście goli z dwudziestu dziewięciu, które Miedź zdobyła.

W Odrze najlepsi strzelcy mają po cztery trafienia są to: Krzysiu Janus, Mateusz Marzec oraz Konrad Nowak.

Miedź w tym sezonie wygrała już z Odrą dwukrotnie. Raz w lidze 4:1 a drugi raz w Pucharze Polski aż 4:0.

Wszystko wskazuje na to, że Miedzianka wygra po raz trzeci z Odrą w bieżących rozgrywkach. Uważamy, że po tej kolejce lider dalej będzie w Legnicy.

Nasz typ: wygrana Miedzi (kurs 1.70 na www.efortuna.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła

Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Najnowsze wiadomości

Back to top button