Michał Probierz wraca do pracy!

Michał Probierz będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski U-21 – poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”.

Michał Probierz wraca do pracy

Nowy trener młodzieżówki

Michał Probierz teoretycznie pracował w styczniu w Bruk-Bet Termalica Nieciecza, chociaż „pracował” to zbyt mocne słowo, ponieważ jego przygoda z klubem trwała tylko dwa dni. Od dłuższego czasu 49-latek był wymieniany jako jeden z kandydatów do objęcia funkcji trenera reprezentacji Polski U-21. Były szkoleniowiec m.in. Jagiellonii Białystok czy Cracovii to dobry znajomy prezesa PZPN Cezarego Kuleszy, dlatego nikogo nie dziwiły te informacje. Według doniesień Tomasza Włodarczyka sprawa jest już przesądzona.

Zdaniem dziennikarza Michał Probierz podpisał już kontrakt z PZPN-em. Wkrótce pojawi się oficjalny komunikat zarządu w tej sprawie.

Zastąpi on na stanowisku Macieja Stolarczyka, który prawdopodobnie stracił pracę przez słabe wyniki sportowe. Polacy ponieśli klęskę eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy. Zajęli dopiero trzecie miejsce w fazie grupowej za Niemcami i Izraelem, tym samym pozbawiając się szans na awans.

Źródło: Okno Transferowe (YouTube)

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x