Michał Probierz ocenił swoje szanse na zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski

Obecny selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 21 – Michał Probierz w rozmowie z Samuelem Szczygielskim na kanale YouTube- Meczyki postanowił odnieść się do ostatnich słów prezesa PZPN – Cezarego Kuleszy dotyczące wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski.

Michał Probierz udzielił wywiadu na kanale YouTube- Meczyki

Michał Probierz: Trudno, żebym nie chodził po głowie Cezarego Kuleszy

W tym tygodniu Michał Probierz pojawił się w giełdzie nazwisk osób, którzy mogliby przyjąć posadę selekcjonera reprezentacji Polski. Sam o tym wspomniał Cezary Kulesza, który powiedział, że na pewno Michał Probierz krąży w jego głowie i wie, że jest dobrym trenerem. Jednak wychodzi na to, że nowym selekcjonerem zostanie trener zagraniczny, a nie krajowy. Najgłośniej mówi się o nazwiskach: Vladimira Petkovica, Herve Renarda, Stevena Gerrarda czy Paulo Bento.

Sam Probierz udzielił odpowiedzi na pytanie dziennikarza dotyczącej słów Cezarego Kuleszy.

-Trudno, żebym nie chodził po głowie Cezarego Kuleszy, jeżeli tyle lat się znamy, pracowaliśmy razem i osiągaliśmy sukcesy. Zawsze mówiłem, że to nie ja sam zrobiłem ten sukces, tylko wszyscy ludzie pracujący w Jagiellonii- oznajmił Probierz, dodając jednocześnie:

-Uświadomiłem sobie, że wielu młodych ludzi, którzy mnie krytykują i oceniają, nie wiedzą, że ja pracuję już 27 lat jako trener, mając 50 lat. I to jest tak, że słyszę, że 50-letni trener jest młody, a Probierz stary. Czasami się z tego śmieję, ale otoczka wokół mojej osoby jest bardzo negatywna. I to jest zastanawiające- skomentował były trener takich klubów jak między innymi: Wisły Kraków.

Obecny selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 21 stwierdził, że nie ma szans, aby to on został następcą Czesława Michniewicza, ponieważ, opinia publiczna wydała na niego wyrok i opinia o nim jest raczej negatywna.

Źródło: Meczyki/YouTube

0 / 5. Ocen: 0

Miłosz Sojka

Na Sport1 zajmuje się głównie newsami piłkarskimi z kraju i ze świata. Interesują się także sportami walki, zwłaszcza Fame MMA i KSW.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x