Memoriał Wagnera: Polska kontra Brazylia! (Typy i analiza)

Piątek 2 sierpnia to drugi dzień zmagań w XVII Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, podczas którego dojdzie między innymi do pojedynku reprezentacji Polski i drużyny narodowej Brazylii. Własnie to spotkanie wzięliśmy pod lupę.

Memoriał Wagnera: Polska kontra Brazylia! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Brazylia

Wygrany tego pojedynku zostanie prawdopodobnie również zwycięzcą XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Wskazują na to czwartkowe wyniki, kiedy to Polska pokonała 3;1 Serbię, a Brazylia rozbiła w pył Finlandię.

Bukmacherzy mają problem ze wskazanie faworyta polsko-brazylijskiej konfrontacji i trudno im się dziwić. Dwa ostatnie mecze wygrali przecież Biało-Czerwoni (3:2 i 3:0), którzy w Final Six 2019 wystawili trzecią i czwartą szóstkę.

Z kolei w fazie interkontynentalnej tych samych rozgrywek, kiedy graliśmy u siebie i w mocniejszym zestawieniu, lepsi okazali się „Kanarkowi”, którzy zwyciężyli przekonująco w czterech setach.

Cashback w BetClic

Dziś sztaby szkoleniowe obu drużyn powinny posłać najmocniejsze składy, włączając to naturalizowanych Kubańczyków, Leona (Polska) i Leala (Brazylia). Wynik wydaje się więc sprawą otwartą.

Za nami przemawiać będzie oczywiście atut własnego boiska i wsparcie kilkunastu tysięcy kibiców. Do tego mamy przewagę psychologiczną, bo wygraliśmy z nimi dwa kolejne finały Mistrzostw Świata.

Można śmiało powiedzieć, że ostatnimi czasy znaleźliśmy patent na brazylijski zespół, którego wcześniej nie byliśmy w stanie pokonać przez wiele lat. Mamy też lepszych zmienników, co dziś może być decydujące.

Oczywiście to tylko spotkanie towarzyskie, więc nie ma najmniejszego sensu szaleć ze stawką, bo tak naprawdę… wszystko się może zdarzyć.

MeczTypKursBuk
Polska – Brazylia1 (+1,5 seta)1.40STS
Polska – Brazylia183,5+1.85eTOTO

Prognozy: 7/10 i 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Brazylia

Darmowy zakład w Etoto

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button