Mecz Lechia Gdańsk – Lech Poznań przełożony

Zaplanowany na 21 sierpnia 2022 roku mecz 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Lech Poznań został przełożony. Nowy termin został wyznaczony na 31 sierpnia 2022 r., na godzinę 20:30.

typy dnia ekstraklasa
Mecz Lechia Gdańsk – Lech Poznań przełożony

Kolejny mecz Lechii Gdańsk przełożony

Zgodnie z regulaminem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, zespoły, które reprezentują Polskę w europejskich pucharach, mają prawo do przełożenia dwóch ligowych spotkań. Lech Poznań skorzystał z tej możliwości i dlatego mecz zaplanowany na niedzielę 21 sierpnia z Lechią w Gdańsku został przełożony na inny termin. Ten termin to 31 sierpnia 2022 r., godzina 20:30. To już drugi taki przypadek w bieżącym sezonie w przypadku Lechii. Wcześniej gdańszczanie skorzystali z tego samego prawa i przełożyli mecz II kolejki z Górnikiem Zabrze, by lepiej przygotować się do pucharowego starcia z Rapidem Wiedeń.

Ze wglądu na wspomniane przetasowania po bieżącej kolejce będą mieli rozegrane o dwa mecze mniej od rywali. Na razie legitymują się bilansem jednej wygranej i dwóch porażek, co plasuje ich na odległym 14 miejscu w tabeli.

Opracował: Oskar Struk.

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x