Martyn Ford w KSW. Kiedy debiut? Jest szansa, że niedługo!

Martyn Ford w KSW to coś, na co czeka wielu kibiców MMA w naszym kraju, ale i nie tylko. Niewykluczone, że Brytyjczyka zobaczymy w klatce już niedługo. Oto najnowsze szczegóły na ten temat!

Martyn Ford w KSW. Kiedy debiut? Jest szansa, że niedługo!
Martyn Ford w KSW. Kiedy debiut? Jest szansa, że niedługo! (fot. Facebook)

Martyn Ford w KSW. Debiut w 2022 roku?

Martyn Ford to brytyjski kulturysta i aktor, który może pochwalić się ponadprzeciętnymi warunkami fizycznymi. Mierzący ponad 2 metry wzrostu i warzący aż 140 kilogramów mężczyzna zwraca na siebie uwagę już samym wyglądem. Nic dziwnego, że informacja zakontraktowaniu go przez KSW odbiła się szerokim echem w całym świecie związanym z MMA. Kibice wciąż jednak zadają sobie pytanie kiedy Martyn Ford w KSW zadebiutuje. Zdaje się jednak, że odpowiedź jest już bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej.

39-letni Brytyjczyk chce zadebiutować w formule MMA tylko i wyłącznie u siebie w kraju i jedynie podczas gali zorganizowanej na otwartym obiekcie jak stadion. Tym samym mocno zawężają się możliwości organizatorom, którzy specjalnie dla swojej gwiazdy przygotować muszą coś wyjątkowego. Przez koronawirusa przygotowanie gali w Wielkiej Brytanii przez długi czas była prawie niemożliwe, dlatego też debiut Martyna Forda jest non stop odwlekany w czasie. Obecnie pandemia nieco odpuściła i nie jest już tak uciążliwa na co dzień, jednak Wielka Brytania w międzyczasie wystąpiła z Unii Europejskiej i obecnie znacznie trudniej jest o logistykę przy organizacji eventów. Wydaje się jednak, iż jest spora szansa, że wkrótce Martyn Ford w KSW w końcu wystąpi.

Kiedy KSW w Wielkiej Brytanii? Termin już jest!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem myMMA na YouTube poinformował, iż jest szansa na to, by jeszcze w roku 2022 udało się zorganizować galę KSW na Wyspach. A kiedy już federacji uda się do tego doprowadzić, na pewno w karcie walk zobaczymy Forda. Niestety, na razie trudno jest odgadnąć, kto miałby z nim wystąpić. Niektórzy uważają, że to mógłby być „Pudzian”, ale to czyste spekulacje niepoparte szczególnymi dowodami.

Co ciekawe, Lewandowski uchylił rąbka tajemnicy, przyznając, że termin angielskiej gali jest już zabukowany, co może oznaczać, iż organizatorzy bardzo poważnie rozważają niedługo powrót do tamtej części Europy.

Jeżeli wszystko ułoży się po myśli włodarzy KSW, możemy spodziewać się w bliżej lub nieco dalszej przyszłości gal w Chorwacji, a także debiutu federacji w Niemczech, Czechach oraz Francji.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x