MARMA 30. Rajd Rzeszowski w Motowizji!

W czwartek o 20:00 na Rynku w Rzeszowie rozpocznie się jubileuszowy trzydziesty Rajd Rzeszowski, będący m.in. czwartą rundą ProfiAuto RSMP. Do rywalizacji w jednym z najstarszych rajdów w Polsce przystąpi blisko sto załóg. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lista zgłoszeń MARMA 30. Rajdu Rzeszowskiego jest mocno międzynarodowa, ponieważ jest to także eliminacja Rajdowego Pucharu Europy (FIA ERT), Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej (FIA CEZ), a także Rajdowych Mistrzostw Słowacji (MSR). Do tego dojdzie 16 załóg MOTUL HRSMP. Sam rajd składa się z 11 odcinków specjalnych na których załogi rywalizować będą w piątek i sobotę.

Drugiego dnia do rywalizacji przystąpią także załogi Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, które wezmą udział w siódmej edycji Rajdu Rzeszowiak. Zawodnicy RSMŚl pojadą po tych samych odcinkach specjalnych, przez co będą mieli okazję sprawdzić się na legendarnych próbach, a także zawalczą w centrum Rzeszowa na odcinku miejskim.

Motowizja, jako patron medialny ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, jak zwykle przygotowała szeroki program relacji z MARMA 30. Rajdu Rzeszowskiego dzięki którym kibice będą mogli zobaczyć jak wyglądała rywalizacja w tegorocznej edycji.

  • RSMP Raport Sezon 2021 – piątek, 13 sierpnia, godz. 20:00
  • HRSMP 2021 – piątek, 13 sierpnia, godz. 20:35
  • Studio Rajdowe – Rajd Rzeszowski – piątek 20 sierpnia, godz. 21:00

5 / 5. Ocen: 3

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button