Marek Papszun chce zostać trenerem reprezentacji Polski

Odkąd stało się jasne, że Czesław Michniewicz wraz z końcem roku przestanie pełnić funkcję trenera reprezentacji Polski, to ruszyła giełda nazwisk jego potencjalnych następców. Jednym z częściej wymienianych szkoleniowców jest Marek Papszun. Sam zainteresowany udzielił wywiadu dla Weszlo.com, w którym skomentował plotki dotyczące jego osoby.

Marek Papszun chce zostać trenerem reprezentacji Polski

Marek Papszun wprost o przejęciu reprezentacji Polski. „Czuję się gotowy”

Marka Papszuna nikomu przedstawiać nie trzeba. Prowadzony przez niego Raków pewnie zmierza po mistrzostwo Polski. Pochodzący z Warszawy trener od kilku lat zbiera znakomite opinie. Jego podopieczni zdobyli dwukrotnie Puchar i Superpuchar Polski. Nic dziwnego, że wielu kibiców chce, aby to właśnie Papszun przejął Biało-Czerwonych.

Sam zainteresowany jakiś czas temu uciął wszystkie spekulacje mówiąc, że ma ważny kontrakt z Rakowem Częstochowa i na tym należy się zatrzymać. Teraz jednak udzielił wywiadu dla Weszlo.com, w którym widać nagłą zmianę podejścia.

Jeżeli chodzi o mnie, to ja się czuję gotowy do takiej roli. Uważam, że nie jest dla mnie za wcześnie. Niektórzy selekcjonerzy naszej reprezentacji nie mieli wielkiego doświadczenia, jeżeli chodzi o jakieś osiągnięcia czy trofea w Polsce, a dobrze radzili sobie z kadrą. Uważam, że już obecnie byłbym gotowy do przejęcia takiej funkcji. Wiem jednak jakie są okoliczności i zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie może to być trudne – stwierdził.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

48-letni trener zdradził również, co jest jego najważniejszym celem w tym sezonie.

Tak, zdobycie tytułu jest dla mnie celem sportowym, który chcę osiągnąć. To cel numer jeden, bo dążę do tego od dawna. Pracuję, jak najlepiej potrafię i chcę się rozwijać. Razem z klubem i drużyną doszedłem do takiego momentu, w którym walka o mistrzostwo jest czymś naturalnym. To taki kolejny krok, który możemy zrobić – powiedział.

UWAGA: Sprawdź najnowsze transfery piłkarskie w tym sezonie.

Źródło: Weszlo.com

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x