Marcin Najman zdradził szczegóły konfliktu ze słynnym dziennikarzem

W programie Meczyki.pl Marcin Najman opowiedział o swojej relacji z pewnym znanym dziennikarzem sportowym. 44-pięściarz nie szczędził pikantnych szczegółów.

Marcin Najman zdradził szczegóły konfliktu ze słynnym dziennikarzem
Marcin Najman zdradził szczegóły konfliktu ze słynnym dziennikarzem

Marcin Najman szczerze o Kostyrze. „Próbuje mnie tępić od 17 lat. Nie lubi mnie”

Trudno znaleźć bardziej kontrowersyjną postać wśród polskich pięściarzy od Marcina Najmana. Dwukrotny wicemistrz Polski juniorów w kick-boxingu zasłynął licznymi kontrowersyjnymi wypowiedziami oraz fatalną dyspozycją w ringu. Po zakończeniu zawodowej kariery rozpoczął przygodę w pojedynkach typu freak fight.

Nie od dziś wiadomo, że Marcin Najman ma na pieńku z Krzysztofem Stanowskim. Jak się okazuje, to nie jedyny dziennikarz sportowy, którzy nie przepada za „El Testosteronem”. 44-letni pięściarz był gościem Janusza Basałaja w najnowszym odcinku „Dwóch Foteli„. W rozmowie poruszono temat Andrzeja Kostyry.

Próbuje mnie tępić od 17 lat. Nie lubi mnie. Był szefem sportu w Super Expressie, w którym powstało na mój temat kilkanaście paszkwili (…) Nie podpisywał się pod tymi artykułami, tylko robiła to pani Marta Rawicz-Kosecka. Miały one związek z moim konfliktem z Przemysławem Saletą, którego Super Express wziął w obronę. Czy poszło o kobietę? To było tak bardzo dawno temu, że nie pamiętam, ale chyba tak. Ja byłem tym najgorszym, a on tym najlepszym. Byłem wtedy bardzo młodym człowiekiem. Dzisiaj za każdy artykuł wytoczyłbym im proces – zdradził.

UWAGA: W STS z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN w bonusach + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

Kostyra zaczął komentować boks z Jerzym Kulejem, który był moim wielkim przyjacielem i pomagał mi w treningach. Myślę, że pod wpływem ich rozmów zadzwonił i mnie przeprosił za te wszystkie artykuły. I tylko dlatego, że mnie przeprosił, to machnąłem ręką i nie złożyłem pozwu – dodał.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x