Luton – Bristol City – Typy bukmacherskie 25 stycznia (wtorek)

Luton kontra Bristol City to jedno z wtorkowych spotkań dwudziestej czwartej kolejki angielskiej Championship. Czego możemy spodziewać się na Kenilworth Road? Zapraszam do analizy.

Luton – Bristol City – Typy bukmacherskie 25 stycznia (wtorek)

Luton vs Bristol City. Typ i Analiza

Kontuzjowany Cornick oraz Burke którego we wtorek nie zobaczymy z powodu czerwonej kartki na koncie to przede wszystkim poważne osłabienie Luton w defensywie.

Jak więc widać, gospodarze nie zagrają najsilniejszym składem. Mając trzydzieści pięć punktów na koncie plasują się na trzynastym miejscu w tabeli.

Po trzech zwycięstwach z rzędu, między innymi z Reading 2-0, ostatnio na wyjeździe zostali pokonani przez Sheffield United 0-2. We wtorek także liczę na gole, zwłaszcza że Luton będzie osłabiony w linii obronnej.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Bristol City ma trzydzieści trzy punkty na koncie przez co lokuje się na szesnastej lokacie w tabeli. Najsłabszym punktem tej drużyny jest defensywa co pokazał ostatni zwycięski mecz z Cardiff 3-2. Wcześniej przegrali z Fulham 2-6!

Bezpośrednie spotkanie w Bristol zakończyło się remisem 1-1. Bardzo prawdopodobne, iż na Kenilworth Road też padną jakieś gole. Tym bardziej że gospodarze będą musieli radzić sobie bez Burke który daje dużo jakości w defensywie.

Typ: powyżej 1,5 gola (kurs 1.32 na Fortuna)


5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X