Luksemburg – Islandia – Typy bukmacherskie 8 września (piątek)

Luksemburg – osiemdziesiąte dziewiąte miejsce w rankingu FIFA ma szanse awansować do mistrzostw europy 2024 które rozgrywane będą na niemieckich stadionach. Zapraszam do krótkiej analizy.

Luksemburg – Islandia – Typy bukmacherskie 8 września (piątek)

Luksemburg vs Islandia. Typy i Analiza

W dwóch pierwszych spotkaniach eliminacyjnych Luksemburczycy nie zaznali smaku zwycięstwa. Eliminacje rozpoczęli od bezbramkowego remisu ze Słowacją. Następnie zostali rozbici przez Portugalię 0-6.

Komplet punktów natomiast zdobyli w dwóch następnych meczach. A mianowicie w starciach z Liechtensteinem 2-0 i Bośnią i Hercegowiną 2-0.

Jak więc widać, po czterech kolejkach mają siedem punktów na koncie. Do drugiej Słowacji tracą trzy oczka. Natomiast do lidera Portugalii pięć. Dwie najlepsze reprezentacje awansują na mistrzostwa europy. Więc Luksemburg ma szanse na ten sukces.

Sklasyfikowana na sześćdziesiątym siódmym miejscu w rankingu FIFA Islandia jest w słabszej formie o czym najlepiej świadczą trzy porażki i zaledwie jedno zwycięstwo w czterech grach eliminacji ME 2024.

W ostatniej kolejce Islandia przed własną publicznością przegrała z Portugalią 0-1. Natomiast wcześniej także u siebie została pokonana przez Słowację 1-2. Na chwilę obecną Luksemburg wydaje się być mocniejszą reprezentacją. Uważam więc że zdobędzie w piątek jakieś punkty, gdyż Islandczycy są cieniem samego siebie.

Typ: 1X (kurs 1.46 na STS)

3 / 5. Ocen: 2

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x