LOTTO Ekrstraklasa: Wyścig o mistrzostwo na ostatniej prostej (Typy i Analizy)

W środę 15 maja czeka nas przedostatnia kolejka zmagań w tzw. grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy. Dziś czekają nas w sumie aż cztery mecze (wszystkie od godziny 20:30), ale oczy piłkarskich kibiców będą zwrócone przede wszystkim na Szczecin i Białystok, gdzie o punkty powalczą liderzy wyścigu o tytuł, Piast i Legia. Startujemy o 20:30.

LOTTO Ekrstraklasa: Wyścig o mistrzostwo na ostatniej prostej! (Fot.: Ekstraklasa SA)

Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice

„Portowcy” nie mają już żadnych szans na awans do eliminacji przyszłej edycji europejskich pucharów, więc do dzisiejszej konfrontacji przystąpią bez żadnego ciśnienia. Trudno przewidzieć czy brak presji wpłynie na ich grę pozytywnie, czy wręcz przeciwnie. Od odpuszczaniu nie ma jednak mowy, o czym przekonała się Legia Warszawa, która jedynie zremisowała z Pogonią 1:1 i straciła pozycję lidera na rzecz „Piastunek”, które wyszarpały zwycięstwo z „Jagą” (2:1). Spodziewam się, że dziś drużyna gospodarza, która ma też swoje problemy kadrowe, straci parę bramek, ale też coś ustrzeli.

Darmowy zakład na eFortuna.pl!

Jagiellonia Białystok vs Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok na obecnym etapie sezonu ma dwa cele. Pierwszym i najważniejszym jest awans do europejskich pucharów, na co ma wciąż realne szanse, bo dorobek „Jagi” jest identyczny, jak czwartej Cracovii. Drugim celem jest niedopuszczenie do zdobycia mistrzostwa przez „Wojskowych”, więc tutaj na pewno nie będzie żadnej taryfy ulgowej. Niemniej jednak wydaje się, że więcej piłkarskiej jakości jest po stronie przyjezdnych i uważam, że to może okazać się dziś decydujące. Z tego powodu typuję wygraną „Legionistów”, ale z podpórką.

Prognozy: 6/10, 6/10.
Transmisje na żywo w Internecie: Pogoń – Piast & Jagiellonia – Legia

MeczTypKursBuk
Pogoń- PiastBTS1,60Fortuna
Jagiellonia – Legia2 (DNB)1,60STS

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Sport
Wiadomości sportowe z najpopularniejszych w kraju dyscyplin. Analizy i typy bukmacherskie od najlepszych w Polsce typerów.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie