LM: Liverpool FC zagra o awans w Salzburgu! (Typy i analiza)

Obrońca trofeum z poprzedni edycji UEFA Champions League wciąż nie może być pewny awansu do rundy play-off tegorocznych zmagań. Podopieczni Juergena Kloppa mogą wylecieć za burtę, jeśli we wtorek przegrają w austriackim Salzburgu. Czy to w ogóle możliwe?

LM: Liverpool FC zagra o awans w Salzburgu! (Fot. UEFA)

Red Bull Salzburg vs Liverpool FC

Piłkarze The Reds sami sobie sprawili ten pasztet, nie potrafiąc pokonać na Anfield beznadziejnego w ostatnim czasie SSC Napoli. W dwumeczu z Włochami podopieczni Juergena Kloppa stracili w sumie aż pięć oczek, których im teraz bardzo brakuje.

Oczywiście Austriacy nie są topową ekipą Starego Kontynentu i rozpędzony w angielskiej Premier League Liverpool FC powinien być w stanie ich pokonać nawet na wyjeździe, ale z pewnością nie będzie to spacerek.

Zresztą z takim mieliśmy do czynienia tylko na początku bezpośredniego starcia na Anfield, kiedy to mniej więcej po pół godzinie gry Mo Salah i spółka prowadzili 3:0. Wówczas przyjezdni pokazali jednak swój charakter, doprowadzając do remisu.

Nowy cashback w BetClic

Koniec końców gol egipskiego skrzydłowego na 4:3 zapewnił komplet punktów faworytowi z czerwonej części Merseyside, ale strachu trochę się najedli. Dziś może być podobnie, bo RB Salzburg nie ma nic do stracenia.

O ile wyspiarzom wystarczy bowiem remis, to drużyna gospodarza musi sięgnąć po komplet punktów. To z kolei wymusi na niej bardziej otwarty futbol, co przy tercecie Salah-Mane-Firmino może okazać się samobójstwem.

The Reds znajdują się ostatnimi czasy w doskonałej formie. W bieżącym sezonie przegrali tylko 0:2 w Neapolu, a poza tym wygrywali lub remisowali. Mało prawdopodobne jest to, że pozwolą wyrzucić się za burtę, ale… to tylko sport, gdzie już nie takie cuda się działy.

MeczTypKursBuk
Salzburg – LFC21,81Fortuna
Salzburg – LFC2 (DNB)1,40BetClic

Prognozy: 7/10, 9/10.
Transmisje na żywo w Internecie: RB Salzburg vs Liverpool FC


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button