Liga Mistrzów UEFA: Liverpool FC podejmie na Anfield belgijski RC Genk! (Typ i analiza)

W jednym z ośmiu wtorkowych pojedynków w ramach 4. kolejki fazy grupowej rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA Liverpool FC podejmie na legendarnym Anfield belgijski RC Genk i będzie zdecydowanym faworytem tej konfrontacji.

Liga Mistrzów UEFA: Liverpool FC podejmie na Anfield belgijski RC Genk! (Fot.: UEFA/Twitter)

Liverpool FC vs RC Genk

Sytuacja jest o tyle prosta, że obrońcy tytułu z poprzedniej edycji rozgrywek UEFA Champions League mierzyli się z belgijskim zespołem zaledwie dwa tygodnie temu, zwyciężając na wyjeździe w stosunku aż 4:1, a jedyną bramkę stracili w samej końcówce, kiedy wkradło się wyraźne rozluźnienie.

Tym samym po trzech seriach gier podopieczni Juergenna Kloppa mają na swoim koncie sześć oczek za zwycięstwa nad Salzburgiem i Genk. Ponadto przegrali w Neapolu, co nieco komplikuje im sprawę. Ma to jednak też dobre strony, bo angielski potentat myśląc o wygraniu grupy, nie może pozwolić sobie na kolejne straty punktów.

Oczywiście wszyscy zdajemy sobie sprawę, że priorytetem na ten tydzień jest optymalne przygotowanie się do niedzielnego starcia w Premier League z Manchesterem City, który swój mecz w Europie rozegra jutro.

Nowy cashback w BetClic

Nie zanosi się jednak na to, że niemiecki szkoleniowiec wystawi dziś skład złożony z samych dublerów. Raczej The Reds wyjdą w podstawowym zestawieniu z jakimiś drobnymi korektami i postarają się załatwić sprawę już w pierwszej połowie i dopiero potem największe gwiazdy dostaną chwilę wytchnienia, co sugeruje przedmeczowa wypowiedź ich szkoleniowca.

„Mamy wielkie ambicje związane z Ligą Mistrzów, a sytuacja w grupie jest nadal otwarta, więc musimy skupić się w stu procentach na jutrzejszym wieczorze. Musimy ponownie wytworzyć niesamowitą atmosferę, musimy uprzykrzyć życie RC Genk, musimy zrobić wszystko, żeby zgarnąć trzy punkty. To zadziała tylko wtedy, gdy będziemy w stu procentach skoncentrowani, wszyscy to wiedzą” – powiedział Klopp.

Takie podejście do sprawy, jeśli udzieli się też zawodnikom, powinno doprowadzić do kolejnej deklasacji. Kursy są dosyć wyżyłowane, ale wydaje się, że zakłady dotyczące pierwszej połowy wyglądają całkiem nieźle.

Z Salzburgiem The Reds prowadzili już 3:0, a do przerwy 3:1. Dziś powtórka tego scenariusza wydaje się bardzo prawdopodobna.

MeczTypKursBuk
LFC – Genk (HT)1 (-1) 2,42BetFan
Połowa/Mecz1/11,40BetClic

Prognozy: 6/10, 8/10.
Transmisje na żywo w Internecie: Liverpool FC vs RC Genk


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button