typy 8 i 9 grudnia 2020

Nadchodzi kulminacyjny moment w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Szósta jej kolejka będzie ostatnią przed fazą pucharową – w związku z tym będzie też najciekawszą i najbardziej zaciekłą. Zespoły z wielu różnych grup będą musiały zrobić wszystko, co leży w ich mocy, by awansować i wyjść z tego z tarczą. W tym wpisie zaprezentujemy nasze typy na 6. kolejkę Ligi Mistrzów, ale też podpowiemy, gdzie najkorzystniej ją obstawiać.

typy dnia liga mistrzów 2021
Liga Mistrzów typy dnia 8 / 9 grudnia 2020

Nasze typy na 6. kolejkę Ligi Mistrzów – najgorętsze spotkania

Szósta kolejka Ligi Mistrzów rozegra się 8 i 9 grudnia tego roku i będzie obfitowała w bardzo emocjonujące i ciekawe z perspektywy obstawiającego spotkania z dużym potencjałem na solidne wygrane. Poniżej przedstawiamy nasze typy na te, na które z całą pewnością warto zwrócić uwagę i w których toczyć się może walka „o śmierć i życie”. Przypominamy przy tym, że awansują wyłącznie drużyny z 1. i 2. miejsca w tabeli określonej grupy. Trzecie miejsce zawalczy bezpośrednio w 1/16 finałów Ligi Europy.

Uwaga! Poniższe kursy odzwierciedlają stan na 3 grudnia 2020.

Typy na mecz RB Lipsk – Manchester United (Grupa H)

Kursy polskich bukmacherów: 

 • STS: 2.60 – 3.50 – 2.65,
 • Fortuna: 2.50- 3.60 – 2.59,
 • Betfan: 2.65 – 3.60 – 2.55.

Choć jeszcze kilka tygodni temu nic nie wskazywało na to, że spotkanie to będzie ciekawe, takim jest w rzeczywistości. W grupie H bowiem trzy drużyny posiadają 9 punktów – PSG podejmie Istanbul BB, przy czym bardzo prawdopodobne, że wygra, plasując się na pierwszej pozycji (tak przynajmniej typujemy).

Betfan kod promocyjny 2021
Betfan kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka 600 PLN

Ten konkretny mecz z kolei zadecyduje, która z drużyn z tym samym dorobkiem punktowym przejdzie dalej. Jest ciekawie, bo obie prezentują ten sam poziom. Budując typy na Ligę Mistrzów na tej fazie rozgrywek trzeba jednak patrzeć również na historię – a ta głosi, że w pierwszym spotkaniu dwóch drużyn Manchester United rozgromił Lipsk – w dodatku 5:0. W tym spotkaniu wystarczy mu więc remis (przy tej samej punktacji porównywana jest wartość bramek z bezpośredniej rywalizacji). My stawiamy właśnie na ten remis, po bardzo wyrównanej walce.

Typy na mecz Real Madryt – Borussia Mönchengladbach (Grupa B)

Kursy polskich bukmacherów: 

 • STS: 1.80 – 3.80 – 4.35,
 • Fortuna: 1.82 – 3.45 – 4.70,
 • Betfan: 1.78 – 3.80 – 4.30.

Real po ostatnich spotkaniach znajduje się w fatalnej sytuacji – jego kadra jest w rozsypce i przegrywa wszystko, co się da. W ostatnim meczu drużyna ta zawalczy o „być albo nie być”. Satysfakcjonuje ją jeden wynik: wygrana. Nie będzie łatwo, bo Borussia obecnie jest liderem w grupie, a w dodatku prezentuje bardzo dobry poziom. Jej skład jest zgrany i gotowy na wyzwania. Choć Real może na papierze być uznawany za drużynę lepszą, jego obecna forma na pewno tego nie potwierdza. W związku z tym my typujemy wygraną Borussi i jej bezpośredni awans z pierwszego miejsca do fazy pucharowej. Nadmieńmy, że pierwszy mecz między obiema drużynami zakończył się remisem.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Typy na mecz RB Salzburg – Atlético Madryt (Grupa A)

Kursy polskich bukmacherów: 

 • STS: 2.95 – 3.50 – 2.35,
 • Fortuna: 2.86 – 3.60 – 2.35,
 • Betfan: 2.91 – 3.50 – 2.33.

Choć pozycja lidera w grupie A jest całkowicie niezagrożona, a piastuje ją Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim na czele, największa walka rozegra się w meczu o drugie miejsce. Atletico będzie w nim miało nieco mniejszą presję – mimo posiadania zaledwie 6 punktów, do awansu wystarczy mu remis. RB Salzburg nie zamierza poddać się bez walki – drużyna ta pokazała już pazur i będzie zmierzała po zwycięstwo. Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie – dokładnie takie, jakie obie drużyny stoczyły ze sobą w drugiej kolejce. Wtedy Atletico wygrało przewagą zaledwie jednej bramki (3:2). Czy w tym meczu też mu się uda? A może RB Salzburg przełamie swoją niefortunną passę trzech przegranych z rzędu? Nasze typy na 6. kolejkę Ligi Mistrzów sugerują postawienie na remis i zwrócenie szczególnej uwagi na obecną formę obu zespołów i ich podobne predyspozycje fizyczne.

Bukmacherzy, u których warto realizować typy na Ligę Mistrzów

Typy na Ligę Mistrzów można realizować u każdego bukmachera – to prawda. Nie każdy jednak pozwala robić to na atrakcyjnych i zadowalających nas warunkach. Wybór odpowiedniego operatora ma ogromne znaczenie zwłaszcza teraz, na finiszu fazy grupowej, kiedy to mecze budzą najwięcej emocji i zachęcają do obstawiania. Do pewniaków właśnie w kontekście typów na 6. kolejkę LM należą:

 • STS – Star-Typ Sport jest bukmacherem, który na naszym rynku cieszy się mianem lidera. Sam w sobie przykłada się bardzo do piłki nożnej, przez co typy na LM w obrębie jego serwisu mogą być realizowane na solidnych warunkach. Sam w sobie pokrywa oczywiście każde spotkanie, wszystkie pozwalając na typowanie w formule prematch i live.
 • Fortuna – bukmacher ten nie odstaje od swojego głównego, wyżej wspomnianego konkurenta. Jego oferta jest równie ciekawa, a pod wieloma kątami i w przypadku wielu spotkań nawet lepsza. Jest opcją solidną, godną zaufania i spróbowania.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • Betfan – choć Betfan z całej trójki na rynku działa najkrócej, jest propozycją bardzo solidną i taką, na której skorzystają ludzie szukających porządnych kursów, szerokiej oferty i niezawodności. Realizując u niego własne typy na 6. kolejkę Ligi Mistrzów możemy mieć pewność, że będziemy to robić na atrakcyjnych dla nas warunkach kursowych.

Rejestrując się u któregokolwiek z wyżej przez nas wspomnianych bukmacherów, warto skorzystać z kodu BETONLINE, koniecznie w formularzu rejestracyjnym. Da nam on solidny start bez większego wysiłku i wymagań względem nas.

Fakty, o których warto wiedzieć

 • Szósta kolejka będzie ostatnią w fazie grupowej – tuż po niej przejdziemy do fazy pucharowej, w której wyłoniona będzie najlepsza drużyna Ligi Mistrzów.
 • Jest to idealny moment na to, by realizować typy na Ligę Mistrzów – drużyny pokazały już, na co je stać, a w szóstej kolejce będą miały zdecydowaną motywację do tego, by zawalczyć o udział w dalszych etapach turnieju.
 • Choć w niektórych grupach sytuacja jest klarowna, są i takie, w których awansujące drużyny nie są pewne swego – to ich mecze wzbudzą najwięcej emocji, ale też zainteresowania typerów.

0 / 5. Ocen: 0

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button