Liga Europy: Trzy polskie ekipy na placu boju! (Typy i analizy)

W czwartek 25 lipca rozegrane zostaną pierwsze mecze II rundy eliminacji UEFA Europa League. Na tym etapie zmagań mamy trzech reprezentantów PKO Ekstraklasy, którzy rozpoczną swoje dwumecze od spotkań domowych. Szanse na awans do fazy grupowej straciła w I rundzie Cracovia, która odpadła po dogrywce z DAC Dunajską Stredą.

Liga Europy: Legia na Gibraltarze! (Fot.: UEFA/Twitter)
Liga Europy: Trzy polskie ekipy na placu boju!(Fot.: UEFA/Twitter)

Legia Warszawa vs KuPS

Mistrzowie Polski słabo weszli w sezon 2019/20 najpierw męcząc się w I rundzie eliminacji Ligi Europy UEFA z Europą FC z Gibraltaru (0:0 i 3:0), a w miniony weekend przegrywając na inaugurację PKO Ekstraklasy 1:2 z Pogonią Szczecin. Niemniej w dzisiejszej konfrontacji z Finami, którzy są obecnie trzecią siłą swojej ligi, powinni spokojnie sobie poradzić. Zwłaszcza, że grają u siebie. W starciu z „Portowcami” nie było źle, a goście komplet punktów zawdzięczają tak naprawdę znakomitej postawie swojego bramkarza. Wygrana różnicą przynajmniej dwóch goli i do zera wydaje się tu bardzo prawdopodobna.
Transmisja na żywo w Internecie: Legia Warszawa vs KuPS

Freebet w STS
Freebet w STS

Piast Gliwice vs FC Ryga

Przed zadaniem o porównywalnej trudności staną dziś piłkarze mistrza naszego kraju, którzy podejmą Łotyszy z Rygi. W szeregach gości jest kilku zawodników z przeszłością w polskiej ekstraklasie, ale nie ma kogo się bać. Zwłaszcza, że gliwiczanie jak równy z równym walczyli z BATE Borysów (1:1 i 1:2), które jest ekipą ze zdecydowanie wyższej półki. W przypadku drużyny Waldemara Fornalika póki co wyniki są dużo gorsze niż gra, ale jesteśmy przekonani, że dziś się to zmieni i w piątym meczu sezonu „Piastunki” odniosą pierwsze zwycięstwo i to przekonujące. Do tej pory brakowało po prostu szczęścia i koncentracji w końcówkach.
Transmisja na żywo w Internecie: Piast Gliwice vs FC Ryga

Cashback na start w BetClic

Lechia Gdańsk vs Broendby Kopenhaga

Zdobywcy Pucharu i Superpucharu Polski będą mieli zdecydowanie najtrudniej, bo zmierzą się z duńskim Broendby, w barwach którego występuję m.in. były król strzelców naszej ligi, Kamil Wilczek. Nie jest to jednak rywal poza zasięgiem gdańszczan, którzy przynajmniej u siebie powinni być w stanie uzyskać korzystny wynik. Przede wszystkim dzięki doskonałej organizacji gry defensywnej. Z kontry też powinno coś wpaść, więc jesteśmy optymistami. Jednobramkowe zwycięstwo lub ewentualnie remis – tak widzimy pierwsza konfrontację Polaków z Duńczykami.
Transmisja na żywo w Internecie: Lechia Gdańsk – Broendby Kopenhaga

MeczTypKursBuk
Legia – KuPS11.35STS
Piast – Ryga11,57BetClic
Lechia – Broendby1X1,40Fortuna

Prognozy: 9/10, 7/10, 8/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button