Liga Europy: Rewanżowe boje polskich ekip o awans do III rundy eliminacji!(Typy i analizy)

Liga Europy: Legia na Gibraltarze! (Fot.: UEFA/Twitter)
Liga Europy: Rewanżowe boje polskich ekip o awans do III rundy eliminacji! (Fot.: UEFA)

KuPS vs Legia Warszawa

Jako pierwsi na boisko wybiegną piłkarze Legii Warszawa, którzy już o godzinie 18:00 rozpoczną rewanżową potyczkę z fińskim KuPS. Pewną niedogodnością dla „Wojskowych” będzie ponownie sztuczna murawa, ale nie powinna mieć ona decydującego wpływu na przebieg rywalizacji. Warszawianie są faworytem tej konfrontacji i nie powinni jej przegrać. U siebie byli znacznie lepsi, a wynik 1:0 jest nieco mylący, bo goście stworzyli sobie tak naprawdę półtorej okazji. Gospodarze oddali natomiast blisko dziesięć celnych strzałów. Oczywiście podopieczni Aleksandara Vukovicia nie grają na początku sezonu nic wielkiego, z każdym męczą się niemiłosiernie, ale na Finów powinna spokojnie wystarczyć nawet obecna dyspozycja. Transmisja na żywo w Internecie: KuPS vs Legia Warszaw

Freebet w STS
Freebet w STS

Piast Gliwice vs FC Ryga

Pół godziny później mistrz kraju będzie bronił na Łotwie jednobramkowej przewagi sprzed tygodnia. Piast męczył się długo z ryżanami u siebie, przegrywał nawet 0:1, żeby ostatecznie wygrać 3:2. Tak naprawdę, gdyby nie fatalne błędy w komunikacji w defensywie to skończyłoby się zapewne na wyniku 3:0. Dziś o taki rezultat może być ciężko, ale moim zdaniem Piast jest lepszą ekipą pod każdym względem. Nie ma kogo i czego się bać. Awans, a nawet zwycięstwo jest jak najbardziej w zasięgu. Nawet pomimo sprzedaży do Brentford FC Joela Valencii. Jedyne co martwi, to sposób w jaki „Piastunki” tracą bramki w końcówce, przez co zgubiły już pięć punktów w lidze i odpadły z eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, a także napytały sobie biedy w pierwszej potyczce z FC Ryga.
Transmisja na żywo w Internecie: FC Ryga vs Piast Gliwice

Cashback na start w BetClic

Broendby Kopenhaga vs Lechia Gdańsk

Paradoksalnie najlepiej przed tygodniem spisała się Lechia, która miała zdecydowanie najmocniejszego przeciwnika. Ostatecznie pokonała go 2:1, choć powinno być zdecydowanie wyżej. Gdyby Biało-Zieloni wykorzystali połowę tzw. setek, to przed rewanżem mieliby trzybramkowy handicap. Niemniej Broendby nawet u siebie jest do pokonania, a na pewno do wyeliminowania. To nie jest poziom FC Kopenhagi w Lidze Mistrzów sprzed kilku sezonów. Wyjątkowo słabo wygląda formacja defensywna, którą tercet Haraslin-Paixao-Udovicić powinien być w stanie skarcić i to nie raz. Martwić mogą urazy Maloci i Kubickiego, których zabraknie. Obaj przydaliby się w destrukcji, ale przed sezonem Piotr Stokowiec na szczęście zadbał o to, żeby mieć równorzędnych zmienników na każdej pozycji.
Transmisja na żywo w Internecie: Broendby Kopenhaga vs Lechia Gdańsk

MeczTypKursBuk
KuPS – Legia2 (DNB)1,35STS
Ryga – PiastX21,30BetClic
Broendby – Lechia2 (Awans)1,70Fortuna

Prognozy: 9/10, 9/10, 6/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button