Liga Europy: Legia vs Europa FC! (Typy i analiza)

W czwartek o godzinie 21:00 rozpocznie się rewanżowe spotkanie wicemistrzów Polski i Gibraltaru. Chyba nikt nie wyobraża sobie, żeby to „Wojskowi” mieli dziś odpaść. My też nie.

Liga Europy: Legia na Gibraltarze! (Fot.: UEFA/Twitter)
Liga Europy: Legia na Gibraltarze! (Fot.: UEFA/Twitter)

Legia Warszawa vs Europa FC

W pierwszym meczu polsko-gibraltarskiej rywalizacji padł bezbramkowy remis, co trudno nazwać inaczej niż kompromitacją. Dziś powinno być jednak znacznie lepiej.

Na czym opieramy ten optymizm? Przede wszystkim na przekonaniu, że „Wojskowi” są zespołem ze zdecydowanie wyższej półki. Mają lepszych graczy na każdej pozycji i nie muszą łączyć gry w piłkę z inną pracą zarobkową, jak większość rywali.

W zasadzie na tym można by skończyć. Ale warto jeszcze pamiętać, że dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane na naturalnej murawie, a nie na sztucznej, która podobno bardzo przeszkadzała „Legionistom” w konstruowaniu akcji ofensywnych.

Nie można zapominać też o dopingu, który pomimo wpadki na inaugurację sezonu powinien nieść warszawiaków do zwycięstwa i to zwycięstwa efektownego, czyli różnicą co najmniej tych trzech bramek, czego spodziewaliśmy się już przed tygodniem.

Freebet w eTOTO

Na koniec krótko o sytuacji kadrowej. W składzie Legii zabraknie kontuzjowanych Cafu oraz Vamary Sanogo, który w pierwszym meczu na Gibraltarze zerwał więzadła krzyżowe. Poza kadrą znaleźli się też Michał Kopczyński, który zagra w Arce Gdynia i Mikołaj Kwietniewski, który dołączył do Wisły Płock.

Przeciwko Europa FC nie wystąpią także Luquinhas, Jose Kante i Ivan Obradović, którzy nie są zgłoszeni do I rundy eliminacji Ligi Europy UEFA.

Do treningów wrócili natomiast Luis Rocha i Jarosław Niezgoda. Polak zapewne będzie pałnił rolę dublera Sandro Kulenovicia, który wskoczy do jedenastki z Sanogo.

Podsumowując, spodziewamy się zwycięstwa Legii Warszawa do zera i bramek w obu połowach. 3-4:0 to minimum przyzwoitości, jeśli ma się do dyspozycji Gwilię, Carlitosa, Novikovasa czy Nagy’a.

MeczTypKursBuk
Legia – Europa FCBTS-NIE1.57eTOTO
Wygra Obie Połowy11,60BetClic
Brak BTS i 2,5+ TAK2,00LvBET

Prognozy: 8/10, 7/10, 6/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Legia Warszawa vs Europa FC

Cashback na start w BetClic

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Sport
Wiadomości sportowe z najpopularniejszych w kraju dyscyplin. Analizy i typy bukmacherskie od najlepszych w Polsce typerów.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie