Lewandowski z nominacją do Drużyny 2019 Roku UEFA!

Kapitan i najlepszy strzelec reprezentacji Polski w historii znalazł się w gronie pięćdziesięciu zawodników nominowanych do plebiscytu na Drużynę 2019 Roku UEFA. 31-letni Polak rozgrywa obecnie sezon życia i trudno sobie wyobrazić taką jedenastkę bez niego.

Robert Lewandowski podwójnym rekordzistą reprezentacji Polski!
Lewandowski z nominacją do Drużyny 2019 Roku UEFA!

Lewandowski wśród najlepszych

Jedenastka roku Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA wybierana jest za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej europejskiej konfederacji, więc tak naprawdę wszystko w rękach kibiców, ale mamy przekonanie, że brak wyboru Roberta Lewandowskiego byłby małym skandalem.

31-letni Polak znalazł się wśród 50 najwybitniejszych graczy na Starym Kontynencie, ale nikt nie powinien mieć obecnie wątpliwości, która z „9” jest aktualnie w najwyższej formie. Liczby mówią same za siebie, a te popularny „Lewy” ma lepsze zarówno od Lionela Messiego z FC Barcelony, jak i Cristiano Ronaldo z Juventusu Turyn.

Nowy cashback w BetClic

Tylko w tym sezonie snajper Bayernu Monachium zdobył dla swojego klubu aż 27 goli w zaledwie 20 występach we wszystkich rozgrywkach, zarówno tych krajowych, jak i europejskich. Żaden inny napastnik w Europie nie może pochwalić się takim dorobkiem.

Mało tego, RL9 bije kolejne rekordy, będąc klasą samą dla siebie. Nie dalej niż we wtorek w zaledwie kwadrans ustrzelił 4 bramki w meczu przeciwko Crvenie Zvezdzie, zapisując się tym samym w historii Ligi Mistrzów UEFA.

Pisząc krótko, dziś to od Roberta Lewandowskiego powinno się rozpoczynać kompletowanie Drużyny 2019 Roku UEFA.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bartosz Kamiński
Bartosz Kamiński
Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Podobne do: Lewandowski z nominacją do Drużyny 2019 Roku UEFA!

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P